Reklama

Oblečení Piccola monelin a ydi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 3 inzeráty 07.01.17 20:11
Obleceni piccola monelin a ydi

Ahoj, tak jsem mela malou oblecenou v oteplovakach a bunde pepco ale do snehu to opravdu nestaci je to hned mokre. Tak jsem dneska s nadsenim sla do sportu koupit male obleceni, bundu a oteplovaky znacky napsane vyse, oblecenu vypada celkem kvalitne. Ale na internetu v jedne diskuzi jsem se docetla ze znacka YDI je od vietnamcu a prodava se na trznici o te druhe jsem nic nenasla. Holky mate nekdo pro deti obleceni tehle znacky? Je kvalitni?

Reklama

Reakce:

JanullaHru
Kecalka 184 příspěvků 07.01.17 20:14

Ano je to tak, YDI u nás prodávají i vietnamci..Ale dcera měla loni kombinézu této značky a problém nebyl…

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 07.01.17 20:19

Jj, YDI je od vetvi, tu druhou znacku neznam :nevim:. Za me tchibo :palec:. Ale myslim, ze to YDI nevypada uplne lacine, vyzkousene ale nemam.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9313 příspěvků 07.01.17 20:29

Pamatuju se, ze jsem taky jedny fajn oteplovaky brala u vietnamcu a byly to tusim zrovna Ydi.

Aliik
Echt Kelišová 8249 příspěvků 07.01.17 20:39

YDI prodávají i větnamci, ale také jsme měli pár věcí od této značky a nebyly extra špatné. Prostě kompromis za slušnou cenu. Dcera měla jednu lepší soupravu na lyže a pak YDI jako náhradní a do školky ;)

kotyk
Echt Kelišová 7852 příspěvků 07.01.17 21:07

@Aliik Přesně máme YDI na lítačku kolem baráku a do družiny/školky. Akorát teda jsou věci od nich klasicky minimálně o číslo větší.

Pepco máme jednu, nejstarší dcera v tom chodí do školy. Je to tak když vyběhnou o velké přestávce na vzduch. Mladším sem je ani nekupovala. Je to prostě zateplený šusťák jako za našeho dětství.

Piccola je zhruba na úrovni značky Wolf a taky tržnicová. Testnutou na živo jí nemám, dětem moc neseděla.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 371 inzerátů 07.01.17 21:18

Ydi není špatná značka, je to levnější varianta co se prý snad dá sehnat běžně u vietnamců. Já třeba byla zklamaná z kombinézy HM a snoxx kterou některé maminky chválí.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 07.01.17 21:42

Máme ydi oteplovacky a spokojenost, monelinu jme měli jarní bundu a vydržela dlouho. Myslím že v poměru cena/kvalita je to v pohodě. Podobné značky jsou i wolf a kugo - máme zateplene kalhoty a zatím dobry. Můžeš mrknout i na mimibazar, tam se tyto všechny značky prodávají hodně - nove nenošene.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama