Oblečení Piccola monelin a ydi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 20:11
Obleceni piccola monelin a ydi

Ahoj, tak jsem mela malou oblecenou v oteplovakach a bunde pepco ale do snehu to opravdu nestaci je to hned mokre. Tak jsem dneska s nadsenim sla do sportu koupit male obleceni, bundu a oteplovaky znacky napsane vyse, oblecenu vypada celkem kvalitne. Ale na internetu v jedne diskuzi jsem se docetla ze znacka YDI je od vietnamcu a prodava se na trznici o te druhe jsem nic nenasla. Holky mate nekdo pro deti obleceni tehle znacky? Je kvalitni?

Reakce:

JanullaHru
Kecalka 185 příspěvků 07.01.17 20:14

Ano je to tak, YDI u nás prodávají i vietnamci..Ale dcera měla loni kombinézu této značky a problém nebyl…

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 07.01.17 20:19

Jj, YDI je od vetvi, tu druhou znacku neznam :nevim:. Za me tchibo :palec:. Ale myslim, ze to YDI nevypada uplne lacine, vyzkousene ale nemam.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9316 příspěvků 07.01.17 20:29

Pamatuju se, ze jsem taky jedny fajn oteplovaky brala u vietnamcu a byly to tusim zrovna Ydi.

Aliik
Echt Kelišová 8314 příspěvků 07.01.17 20:39

YDI prodávají i větnamci, ale také jsme měli pár věcí od této značky a nebyly extra špatné. Prostě kompromis za slušnou cenu. Dcera měla jednu lepší soupravu na lyže a pak YDI jako náhradní a do školky ;)

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 07.01.17 21:07

@Aliik Přesně máme YDI na lítačku kolem baráku a do družiny/školky. Akorát teda jsou věci od nich klasicky minimálně o číslo větší.

Pepco máme jednu, nejstarší dcera v tom chodí do školy. Je to tak když vyběhnou o velké přestávce na vzduch. Mladším sem je ani nekupovala. Je to prostě zateplený šusťák jako za našeho dětství.

Piccola je zhruba na úrovni značky Wolf a taky tržnicová. Testnutou na živo jí nemám, dětem moc neseděla.

smudlinky
Závislačka 2551 příspěvků 347 inzerátů 07.01.17 21:18

Ydi není špatná značka, je to levnější varianta co se prý snad dá sehnat běžně u vietnamců. Já třeba byla zklamaná z kombinézy HM a snoxx kterou některé maminky chválí.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 07.01.17 21:42

Máme ydi oteplovacky a spokojenost, monelinu jme měli jarní bundu a vydržela dlouho. Myslím že v poměru cena/kvalita je to v pohodě. Podobné značky jsou i wolf a kugo - máme zateplene kalhoty a zatím dobry. Můžeš mrknout i na mimibazar, tam se tyto všechny značky prodávají hodně - nove nenošene.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >