Reklama

Prosím jaké rukavice pro tříleťáka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 05.01.17 17:12
Prosím jaké rukavice pro tříleťáka?

Ahoj, vůbec si nevím rady. Syn nechce nosit rukavice a konečně u nás napadl sníh, takže samozřejmě nastydnul. Máme z H&mka nepromokavé palčáky, které se z boku rozepínají, jenže on nedokáže udržet palec tam kde má být, takže nemůže tahat boby a dělat sněhové koule a navíc mu postupně padají a ztrácí se, prostě nedrží ani pod rukávem ani přes něj. Loni jsem měla takové přetahovací přes rukáv a ty nedržely už vůbec. Manžel koupil pletené prstové a ty se obalí hromadou sněhu a promokají, takže je syn taky nechce. Ještě jsem se dívala na nepromokavé prstové, ale zdá se mi, že je na bazarech lidi hodně prodávají nepoužité, bojím se, že do nich prostě ty malé prstíky nenacpeme. Může mi prosím někdo doporučit opravdu padnoucí funkční rukavice? Už fakt nevím co koupit.

Reklama

Reakce:

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 05.01.17 17:20

@bibi2233 nam se do snehu nejvic osvedcily takove dlouhe az po loket. natahnu je pres svetr a na to bundu a nemaji sanci spadnout. na zapesti jeste byva pasek na utahnuti na suchy zip…

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 05.01.17 17:35

Díky :-) A můžu se prosím zeptat, kde jste je pořídili?

lecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 05.01.17 17:38

@bibi2233 holky když byly malé, tak měly stejný problém. Naštěstí jsem měla bundu s manžetou s otvorem na palec. Takže jsem natáhla rukavice a přes to přervala tu manžetu, protáhla palec a drželo to super :palec:
Jinak se nám nejvíc osvědčily vyšší z H&M, které se přes nárt ještě zatahují na suchý zip. Ty se dají přes ruku dobře stáhnout. No a chce to správnou velikost. Starší noší z H&M rukavice i o 2 čísla menší než oblečení, protože má drobné ruce.

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 05.01.17 18:29

@bibi2233 @bibi2233 jedny z bazaru jsou to hm znacka a jedny z internetu zadala jsem dlouhe rukavice detske :D s tou velikosti je to pravda syn ma take mensi. obecne mi prijde ze rukavice se delaji hrozne velke. co jsme meli komplet rukavice a cepka tak cepku mel ve 2 uz malou a rukavice ms velke jeste ted a budou mu 4 :zed:

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 05.01.17 18:32

@bibi2233 msme tyto
https://www.skibi.cz/…-nouto-black

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 05.01.17 18:36

Dětí měly tyto a super https://www.sportisimo.cz/…calas/80159/

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 05.01.17 18:43
@iiiv píše:
Dětí měly tyto a super https://www.sportisimo.cz/…calas/80159/

Jé, ty jsou super, ty musím pořídit. :palec:

Neustále řešíme problém, že rukavice nejdou našim dětem přetáhnout přes zápěstí, atd. :roll:

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 05.01.17 19:34

Nechápu to s tím palcem :nevim:
kluci mají normální nepromokavé palčáky od vietnamců asi za 70,– a drží, dávám nejdřív rukavice, pak až bundu

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 05.01.17 20:59

Máme tyhle. Nejsou moc silné, takže má v rukou cit, vevnitř není kožíšek ale i tak má syn ruce teplé. A zatáhnou se kolem zápěstí, takže nepadají.

https://www.littleangel.cz/…tlast__/1084

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 05.01.17 21:16

Moc děkuju. Už asi vím, kde je chyba. Rukavice dávám až nakonec, takže je cpu zpětně do rukávů, což jde dost špatně a pak nedrží. A taky ten pásek kolem zápěstí je dobrá vychytávka, zkusím je objednat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama