Oblékání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.03.03 21:14
Oblékání

Ahoj, mám čtyřměsíční mimi a s přicházejícím oteplováním pořád řeším strojení, co Bertíkovi dát aby mu nebylo zima nebo teplo. Vím, že by měl mít o jednu vrstvu víc než já,ale pořád si nejsem jistá.Mám panickou hrůzu z toho aby nenastydnul. Poraďte mi někdo jak oblékáte ležící mimi teď na jaře. Díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 20.03.03 15:16
Oblékání

Mám sedmiměsíční mimi a řeším to stejné. Na ty mrazy už jsme měli zaběhnuté oblékání. Navíc je teplota strašně proměnlivá. Na sluníčko horko, jak zajde velká zima.

Ale nevěš hlavu, jsme maminky šikovné a určitě na to příjdeme.

Zdravíme Bertíka.

Eri
Nováček 2 příspěvky 21.03.03 21:17
Oblékání

Dík moc za podporu, už je to lepší,pomalu se do toho začínám dostávat. Navíc dneska jsem Bertíkovi našla po krušné noci první zoubek a všechny starosti typu „co dát ven na sebe“ jsou rázem pryč. :-]

Barou
Povídálka 26 příspěvků 26.05.03 01:48
Oblékání

Jo,jo zoubky to jsou ale previti a to oblekani taky.Oblekani jsem resila tak,ze jsem ho oblekla o tu jednu vrstvu vic a pro jistotu sebou vzala jeste neco do tasky.Kontroluj jeho rucicky,kdyz jsou studene je mu zima.Kontroluj taky za krkem,kdyz je horky a spoceny je mu urcite strasne vedro.Dobre jsou rozepinaci veci a vesty.Jestli chces poradit neco na zoubky,tak zkus ty gumove krouzky co se daji dat do lednicky.To memu Lukaskovi pomohlo pri prvnich dvou,pak uz to nechtel stejne jako dudlik(to jsem rada).A taky utisujici hermankovy gel na zoubky.Poptej se v lekarne.Prvni mu vylezl v patem,druhy do mesice a dalsi sly jak po masle. Zoubkum zdar Baou

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama