Oblíbená stavebnice pro 4letou

424
12.7.20 09:15

Oblíbená stavebnice pro holku 4 roky

Dcera bude mít brzy čtvrté narozeniny. Ráda bych jí koupila stavebnici. Jaká má u vašich podobně starých holčiček úspěch? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4405
12.7.20 09:17

Lego, Seva pro holky - s tou si teda hraji spíš já :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
12.7.20 09:25

Lego, je ho dost druhů a myslim ze ma úspěch u všech dětí. Pro holku bych brala friends, disney (maj treba na motiv ledoveho království), elves…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21211
12.7.20 09:27

Lego friends

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7718
12.7.20 09:29

Duplo, Magformers.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
12.7.20 09:42

U nás si dvouletá nejvíc vyhraje s Duplem. Tak bych asi volila to, pokud nemáte. Ale koupili jsme box kostek a ne ty růžové nebo jiné příšernosti. Přijde mně, že v těhle krabičkách toho moc není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
12.7.20 09:49

Lego. Ve ctyrech letech si jeste hrala s Duplem, skoro v peti uz ale vede Lego Friends, Lego princess.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914
12.7.20 09:56

Moje čtyřletá si přála Lego princezny a Lego Friends. Ale nemá to jako klasickou stavebnici, postavit jí to pomůže brácha, ale jinak většinou jen převlíká figurky (mění jim šaty a vlasy nebo dává něco do vlasů) a hraje si se zvířátkama. Nemá to teda jako klasickou stavebnici. Když chce vyloženě stavět, tak ještě sáhne po Duplu (to i ten šestiletý, toho baví postavit Lego podle návodu a zvládne to i dobře a rychle, ale na spontánní stavění si pořád sedá k Duplu, kde to rychleji přibývá a líp jdou kostičky od sebe).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9426
12.7.20 09:57

U nasi holky odjakziva vedla SEVA (mame 5 sad a porad malo :mrgreen: ). Pak ma rada Hubelino (kulickodrahu k Duplu). A Pony (drazsi, ale super). Do Lega mi deti nedorostly a asi nedorostou, uz je jim 8r a 6r. Mozna jsme nemeli zacinat sadou s navodem :think:, ze by mely stavet neco podle navodu je odradilo. Nejmladsi jsou 3r, treba jeste nekdo tu haldu Lega vyuzije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9025
12.7.20 10:04

Lego Friends a Mega Bloks :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5183
12.7.20 10:42

Naše malá taky bude mít za a týden 4, a hrozně miluje Lego Friends, ty pohádky, nejspíš dostane i nějakou stavebnici, hraje si pak s těma panáčkama, u nás frčí i Lego Duplo, s toho si hodně staví, a babi jí koupila na vánoce Lego Duplo Ledové Království, a to úplně miluje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1700
12.7.20 10:45

Lego duplo a vlockova stavebnice. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18067
14.7.20 10:09

Duplo už bych čtyřleté nekupovala, to už je takové na hraně…jen pokud by měla mladší ségru, jinak už Lego Friends…

u nás je zájem momentálně u čtyřleté o panenku - miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama