Reklama

Obrázky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zděnka
Kecalka 129 příspěvků 15.12.08 14:27
Obrázky

Milé ženy, protože jsem 14 dní před vánocema marně sháněla u nás na vsi vánoční pohlednice, byla jsem nucena vyrobit si je sama. Hledala jsem na netu nějaký obrázky a chtěla bych se s Váma podělit o jedny moc šikovný stránky. www.hanulka.cz buď si můžete obrázek stáhnout a vyrobit si na PC nějaký Péefko a nebo si ho poslat rovnou z těchto stránek. Vím, jak je těžký něco sehnat, ale tady jsou ty fotky prostě kouzelný. Jo a ještě chci zjistit, jestli mají ty obrázky dostatečný rozlišení, abych je mohla nechat udělat jako fotoplátno. myslím, že bych měla doma hotovou obrazárnu… :lol:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >