Obřízka - jak se to léčilo

89
4.4.10 14:39

Obřízka - jak se to léčilo

Dobrý den maminky,
chtěla bych se optat zda máte některá zkušenosti s obřízkou. Právě jsem ji podstoupili, dr.uro nám říkala,že ani obkroužení by nepomohlo, že je to zúžené a stále by se vracelo.
Jen jsem trošku v šoku, jak to po té operaci vypadá. Chtěla jsem se optat, jaké máte zkušenosti. Dostali jsme Framykoin a máme sprchovat a přetahovat. Malý samo řve - jsou mu 3 1/4roku. Díky za názory a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18313
4.4.10 18:19

Tak tohle jsem prodělal v trochu pozdějším věku - v 8 letech. No doporučili mně v nemocnici koupele v lavóru se slabým roztokem hypermanganu (jsem už trochu starší ročník… :mrgreen: , proto tyto metody). Zhruba 3 týdny jsem si „ho“ koupal a v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
4.4.10 20:13

Tohle prodělal manžel kamarádky někdy na VŠ :) Je z věřící rodiny, asi proto to maminka neřešila když byl malý.

Prý to bylo hodně nepříjemné, mimo jiné i reakce v rodině - v době, kdy to prodělal nebyl ještě ženatý a rodina to nenesla dobře, protože to brali tak, že chce zahájit intimní život se svou přítelkyní - na což sice měl věk, ale ne rodinný stav.

Takže za mě je dobře, že to řešíte tak brzy.

Kamarádka říkala, že měl doporučený framykoin jako vy a k tomu máčet v heřmánku - popravdě jsem si ho představila jak máčí svou mužnou chloubu v hrnku s heřmánkovým čajem a málem jsem se neudržela a řvala smíchy :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
4.4.10 20:21

Ještě jsem zapomněla - prý byl po zákroku brzy zcela v pořádku.

Pro něho to byla velká změna - prý od dospívání byla v jistých situacích ta zúžená předkožka neuvěřitelně nepříjemná až bolestivá záležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama