že by červíky?

nikiva
3.4.10 19:33

že by červíky?

Moje dcera 4 roky,bere antibiotika a druhý den má průjem.Dnes večer po koupání jsem ji ze zadečku vytáhla něco jakoby provázek článkovitý.Bylo to asi 3 cm dlouhý a v polovině se to zúžilo.Nevíte někdo co by to mohlo být?Prosím poradte.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3781
3.4.10 20:17

To nebudou červíky, spíš by to vypadalo na škrkavku. Poradila bych se s doktorkou, s atb to nesouvisí, to se spíš musela nakazit někde venku, na písku apod. Červík = roup dětský je kratinký, ale měla by jich tam hodně. Škrkavku jsem neviděla, ale u té zas bývají mám dojem bolesti bříška. Rozhodně řekni své doktorce. Pamatuju si, že na roupy býval přípravek Pyrvinium /za i/y neručím/, hnus hnusnej, měla jsem jako dítě :poblion: Neuvědomuju si věk dítěte, jestli jsi psala, ale dobrý přírodní prostředek,než nasadíte něco účinnějšího, je česnek, v polívce, na topinku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
3.4.10 20:27

skrkavky jsou jak nudle…uzky dlouhy bily…a kdyz se dostane na svetlo tak se zkrouti do prstynku.

treba to byl jen nejaky kousek provazku co zbastila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10690
3.4.10 21:39

Ahoj. Nejsem odborník ale roupy to nejspíš nebudou, jsou malý a svědil by jí hodně zadeček hlavně v noci. Škrkavky bych řekla že to taky nebudou.
Napadá mne ještě tasemnice, ta se odděluje na konci v malých částech a je článkovitá- jenže to že se nakazí tasemnicí je dosti nepravděpodobné, dostat jí do těla je dost složitý proces.
Zkus se poradit s doktorkou a hlavně hlídej co malá vykadí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aaaaaaaaaa
5.4.10 10:11

Článkované tělo nemají ani roupy ani škrkavky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu