Obsesivní myšlenky

Anonymní
29.5.18 20:12

Obsesivní myšlenky

Ahoj, je tu někdo, kdo bojuje s OCD v podobě negativních obsesivních myšlenek? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9445
29.5.18 20:20

Ahoj, já mam sice GAD, ale obsesivní myšlenky jsem měl taky a speciálně na ty jsem dostal Fluanxol a po něm to hned ustalo. Jinak jsem bral AD a ty sice pomohly hodně, ale ty myšlenky až do Fluanxolu zůstaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 20:40

Já mám také mimo jiné OCD, jednak negativní myšlenky, ale pak spíše kontrolovací strachy a rituály a pak různé úkoly, které musím plnit, nebo se něco stane. Z AD beru Deprex a je to lepší. Fluanxol mám také, ale v depotních injekcích na psychózu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 20:58

Zdravím, vetru se sem.. Asi neni normalni kdyz kazdy den vstavam a uz jsem nervozni z toho, co musim uklidit, co vse mam stihnout.. Asi neni normalni, ze moje hlava vymysli fantasmagorie a nesmyslne zarlim… Pak vysiluju pak se zase uklidnim.. Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
9445
29.5.18 21:02
@Anonymní píše:
Zdravím, vetru se sem.. Asi neni normalni kdyz kazdy den vstavam a uz jsem nervozni z toho, co musim uklidit, co vse mam stihnout.. Asi neni normalni, ze moje hlava vymysli fantasmagorie a nesmyslne zarlim… Pak vysiluju pak se zase uklidnim.. Prosim anonym

Mohla bys to vic rozepsat? Tohle je trochu malo informaci. I tak to moc normalne nezni, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 21:27

Co konkrétně bych mela rozepsat? Vim, ze to normální není… @Emimin7

• Citovat
  • Nahlásit
9445
29.5.18 21:34
@Anonymní píše:
Co konkrétně bych mela rozepsat? Vim, ze to normální není… @Emimin7

No celkove ty tve potize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6361
29.5.18 22:20
@Anonymní píše:
Zdravím, vetru se sem.. Asi neni normalni kdyz kazdy den vstavam a uz jsem nervozni z toho, co musim uklidit, co vse mam stihnout.. Asi neni normalni, ze moje hlava vymysli fantasmagorie a nesmyslne zarlim… Pak vysiluju pak se zase uklidnim.. Prosim anonym

Tak ze jsi nervózní ze musíš uklidit atd, to ma asi občas každý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1388
29.5.18 22:40

Omlouvám se za neznalost, prosím vás vysvětlí mi někdo zkratky OCD a GAD? Vidím to poprvé a zajímá mě to. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
29.5.18 22:43
@zelená7 píše:
Omlouvám se za neznalost, prosím vás vysvětlí mi někdo zkratky OCD a GAD? Vidím to poprvé a zajímá mě to. :think:

Jsou to anglicke zkratky pro obsedantne kompulzivni poruchu - OCD a generalizovanou uzkostnou poruchu - GAD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1388
29.5.18 22:51

@Emimin7 Děkuji za vysvětlení. :kytka: Zas jsem o něco chytřejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 22:54

Někdy jsem taky OCD, GAD s tím dost souvisí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 22:55
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo bojuje s OCD v podobě negativních obsesivních myšlenek? :think:

neříká se obsesivní, ale obsedantní, to jen proto, kdyby si to tu chtěl někdo vyhledat podle klíčového slova

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama