Obtíže 27tt- jely byste k dr?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.11.21 05:57

Obtíže 27tt- jely byste k dr?

Prosím o názor.
Před pár dny mě v noci chytla strašná křeč do břicha. Fakt jak křeč v noze. Byla sem úplně paralyzovaná bolestí a musela počkat až přejde. Těch pár dnů jsem poctivě brala hořčík. Jenže od té doby mě to břicho občas křečovitě pobolívá, teď se přidala i bolest v tříslech.
Dnes v noci jako bonus lítam s šílenym průjmem na wc, ačkoliv sem včera nic podezřelého neměla. K tomu mám divný pocit, ale na ty nedávám, páč bývají většinou opačný.
Jely byste v tomhle případě zítra k dr? Já měla za to, že křeče jsou normál. Teď tu čtu že křeče do bolesti normál nejsou. Poslíčky jsem u prvního nezažila, tak nevím zda je to ono. Ale nejsem úplně typ co by jezdil s každým píchnutím za dr. Ale teď fakt nevim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6132
6.11.21 06:07

Tak křeče můžeš mít z toho, že máš průjem. A mnoho hořčíku i průjem může vyvolat. Pokud cítíš pohyby, necítíš se na omdlení, udržíš aspoň tekutiny, nejela bych. Klidně si vem endiaron, či Hylak. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1197
6.11.21 06:13

A ja zas jsem takova ze kdyz jsem tehotna a nevim co se deje a necitm se-pac nejsem dr tak bych jela. Vzdy plati pravidlo radeji 100× zbytecne nez jednou pozde. Teda pravda ze jako tehotna jsem vzdy nejdriv volala a resila co se vlastne deje. Ale do nemocnice jsem se parkrat taky vezla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 08:01

Souhlasím s tím co píše @Khalesi. Taky nejsem takový ten typ hysterky který by s každým prdem jel za doktorem ale pravdou je že v těhotenství nejde jen o tebe ale i o mimi. Proto si myslím že je lepší raději 10× jet zbytečně než jednou něco zanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.11.21 09:17

Radeji bych jela. Pro tvuj klid. Jde totiž o mimi. Snad to nic nebude, ale kdyby jo, pak si to budes cely zivot vycitat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
6.11.21 10:21

Křeče do břicha bývají při tvrdnutí břicha.
Průjem způsobuje právě hořčík.
Nicméně tvrdnutí břicha ve 27tt není ještě bezpečné a nechala bych se zkontrolovat.
Může to být banalita, může to být něco vážného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25581
6.11.21 10:35

Nikdo z nás nerad chodí k doktorům a otravuje v nemocnicích, ale v těhotenství platí víc, než kdy jindy, že raději 3× zbytečně, než jednou pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
346
6.11.21 13:08

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
6.11.21 16:02

Pro klid duše bych jela. Já jsem na sobě cítila 2×, že něco není ok a 2× si mě nechali v nemocnici. Takže teď doma ležím (32+3). Bez námahy, klid a vydržet co nejdéle 2v1 :dance: a jak zmiňují holky, radši 100× zbytečně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 17:56

Tak holky dík. Nakonec sem jela, protože mě začal dopo pobolívat a bodat podbřišek a celkem jsem litovala. Potkala sem šílenýho de.bila doktora, co mi to pěkně osladil. :zed: Na dotaz co mi teda je sem mu začala řikat, že mě asi před 3 dny chytla strašná křeč do břicha. On mě přerušil, že na to se neptá. Prý co mam tak hrozně akutního, že s tím musim jet v sobotu na pohotovost. Takže tak. Na to, že mě bolí od dopoledne podbřišek mi řek, že na pohmat jsem ale nereagovala a ukončil to, že mám prý střevní chřipku. Ptal se, zda mám teplotu, tak mu říkám že ne a on že to stejně bude ta chřipka, že to teď lítá. Kdyby to prý bolelo dál, mám si dojít ke svý doktorce. Takže tak.

• Citovat
  • Nahlásit
119
6.11.21 18:31
@Anonymní píše:
Tak holky dík. Nakonec sem jela, protože mě začal dopo pobolívat a bodat podbřišek a celkem jsem litovala. Potkala sem šílenýho de.bila doktora, co mi to pěkně osladil. :zed: Na dotaz co mi teda je sem mu začala řikat, že mě asi před 3 dny chytla strašná křeč do břicha. On mě přerušil, že na to se neptá. Prý co mam tak hrozně akutního, že s tím musim jet v sobotu na pohotovost. Takže tak. Na to, že mě bolí od dopoledne podbřišek mi řek, že na pohmat jsem ale nereagovala a ukončil to, že mám prý střevní chřipku. Ptal se, zda mám teplotu, tak mu říkám že ne a on že to stejně bude ta chřipka, že to teď lítá. Kdyby to prý bolelo dál, mám si dojít ke svý doktorce. Takže tak.

Když jsme jeli s chlapem, tak jsme jeli v sobotu ráno, do nemocnice, na ženské, pohotovost a nemůžu si stěžovat na přístup. Sice si mě tam hned nechali, ale nemůžu si stěžovat. Držím palce, určitě to bude dobré :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
7.11.21 11:21
@Anonymní píše:
Tak holky dík. Nakonec sem jela, protože mě začal dopo pobolívat a bodat podbřišek a celkem jsem litovala. Potkala sem šílenýho de.bila doktora, co mi to pěkně osladil. :zed: Na dotaz co mi teda je sem mu začala řikat, že mě asi před 3 dny chytla strašná křeč do břicha. On mě přerušil, že na to se neptá. Prý co mam tak hrozně akutního, že s tím musim jet v sobotu na pohotovost. Takže tak. Na to, že mě bolí od dopoledne podbřišek mi řek, že na pohmat jsem ale nereagovala a ukončil to, že mám prý střevní chřipku. Ptal se, zda mám teplotu, tak mu říkám že ne a on že to stejně bude ta chřipka, že to teď. lítá. Kdyby to prý bolelo dál, mám si dojít ke svý doktorce. Takže tak.

No tak to si narazila teda na peknyho de*ila, pripomina mi meho gyndare, ke kteremu uz nechci. Vzdy kdyz jsem rekla nejaky problem, tak mi rekl „no jste tehotna“. Vysperkoval to tim, ze ted na poslednim UTZ 32 tt, mi zjistil vcestnou placentu a jen rekl, ze budu rodit cisarem a at prijdu za 3 tydny. Jinak vubec nic. 8o uplne v soku jsem odesla a zjistila si info jinde a hned jsem to zacala resit v Podoli, kde si me objednali do poradny a rekli info (klidovy rezim, pri zaspineni okamzite prijet, zadny sex,..) a podobne a ocekavam, ze mi toho reknou vic. Preci jen v techto pripadech ma byt tehule sledovana :roll: proc takovy bezcitny hovada delaj lekare? A jeste pracuji s tehulema, ktere maji v tele hormonalni bouri? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 11:29
@MILINKA35 píše:
Když jsme jeli s chlapem, tak jsme jeli v sobotu ráno, do nemocnice, na ženské, pohotovost a nemůžu si stěžovat na přístup. Sice si mě tam hned nechali, ale nemůžu si stěžovat. Držím palce, určitě to bude dobré :hug:

Děkuju, si hodná :kytka:

@Pavlinka87 no já si ho hned co mi oznámil, že na mě nemá čas prolustrovala na znamylekar. 50% recenzí začínalo, že s tak otřesným chováním se ještě nesetkaly. :mrgreen: já jsem cynik a celkem od rány, ale hrozně mě to štve, že přesně kvůli takovým se pak člověk doma rozhoduje, jestli vůbec jet, aby neotravoval. :roll: což podle mě neni dobře. Tak jen doufat, že ho nechytnu u porodu.

• Citovat
  • Nahlásit
119
7.11.21 11:54
@Anonymní píše:
Děkuju, si hodná :kytka:@Pavlinka87 no já si ho hned co mi oznámil, že na mě nemá čas prolustrovala na znamylekar. 50% recenzí začínalo, že s tak otřesným chováním se ještě nesetkaly. :mrgreen: já jsem cynik a celkem od rány, ale hrozně mě to štve, že přesně kvůli takovým se pak člověk doma rozhoduje, jestli vůbec jet, aby neotravoval. :roll: což podle mě neni dobře. Tak jen doufat, že ho nechytnu u porodu.

A to já bych otravovala. Každá známe své tělo a cítíš, že není něco ok. Děkuji za přístup lékařů v mém okolí :dance: nesetkala jsem se takhle s otřesným přístupem, že mi někdo řekne, jste těhotná.. Ba naopak. Kdyby cokoliv, hned přijeďte. Taky máme zakázaný sex, už od září, nedráždit. No ty jo, já bych asi u toho doktora bouchla :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat