Reklama

Očistky - jak dlouho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 09.02.10 06:36
očistky-jak dlouho?

Ahoj holky,
chci se zeptat jak dlouho po porodu z vás sli ocistky? dneska jsem 15.den a už ze mě skoro nic nejde..jen tak max 2× za den trosicku po kojení světloulinka krev. Není to moc brzy aby ustávali?? Plně kojím a ustává to poslední 3 dny…
děkuju za vaše zkušenosti a rady…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 09.02.10 08:34

Buď ráda :) Já je měla asi 3 týdny docela intenzivně a do konce šestinedělí slabý výtok. Co vím, tak některým holkám očistky přestaly brzo, jako tobě.
Taky je možné, že to jen na chvilku polevilo 8-)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 09.02.10 09:52

jestli je to jeste krvave tak to jeste neni konec :) na konci uz to ma byt svetle zlute. taky mi prestali..na tri dny a pak zas jeste pokracovali…trvaly celkem cca tri tydny :)

TehotnaTerezka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 10:07

ta trosicka muze trvat jeste hodne dlouho :) opravdu hodne jsem to mela jen asi tyden, pak uz to bylo hodne slabe, ale cele to trvalo vic jak 6 tydnu :roll: vzdycky jsem si myslela, ze uz je konec, protoze treba cely den nic a pak zase

simi20
Povídálka 26 příspěvků 09.02.10 13:12

ahoj tak já po prvním porodu měla očistky tak zhruba 3týdny, ale ted jsem 6týdnů po porodu a ještě pořád trochu špiním. :-( Takže asi je to pokaždé jiné

Elili
Nováček 3 příspěvky 09.02.10 19:52

ahojky, tak u mě 11 týdnů, ale po císaři (nevím, jestli je rozdíl oproti přirozenému porodu).Na to ti asi nikdo neřekne nic jiného, než že je to individuální.Spíš můžeš být ráda, že tak krátce.. :-)

Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 25.12.10 06:49

Holky prosím poraďte, včera mi skončilo šestinedělí a dneska když jsem byla na wc, tak jsem měla na papíře opět krev :cert: vypadá to, že to vyšlo jenom jednorázově, v podbříšku mě nebolí. Je tohle normální?? :nevim:

Janca.Zik
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 26.12.10 09:40

Jahůdko a kojíte? Mi nekojíme a přesně po šestinedělí jsem dostala menses :-)

Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 26.12.10 17:37

no právěže kojíme. Dneska ráno zase krev, ale jenom ráno… nemůže to být třeba tím, že v noci mám větší přestávky?? :nevim:

aakaficko
Extra třída :D 11205 příspěvků 16.10.12 08:40

Ahoj holky,
prosim o radu, protoze uz me to dost stve – mam vic jak 3 mesice od porodu – akutni cisar, na kontrole po sestinedeli vse v poradku, plne kojim, ale menstruaci sem dostala hnedka po sestinedeli :zed: a doted mam skoro kazdy den vzdycky malinko spise cerne krve – bez slipovych vlozek uz ani nevychazim.. je to normalni tak dlouho po porodu?? dekuju za odpovedi :hug:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 16.10.12 08:53

@aakaficko Ta MS ano, to neustálé špinění bych řekla, že ne.

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 16.10.12 08:59

@aakaficko asi bych zašla na gyndu, tak dlouhé špinění je divné. Nebereš antikoncepci?

aakaficko
Extra třída :D 11205 příspěvků 16.10.12 09:04

Jj hnedka po sestinedeli sem dostala antikoncepci.. myslis ze to s tim ma spojitost?? :nevim: uz mne to prave prijde hodne divny, je to fakt skoro kazdy den malinko spis cerne krve :zed:

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 16.10.12 09:14

Mění se to, teď nemusí být týden nic, pak zase jen trochu, neboj, nic to neznamená :)

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 16.10.12 09:16

@Jahudka87 Já po skončení šestinedělí dostala asi za 3 dny menstruaci…takže je to možný :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >