Očkování a školka

23
17.3.07 06:43

Očkování a školka

Ahoj!
Nedávno tady proběhla diskuse, zda jít po očkování plavat. Mě by zajímalo jaké máte zkušenosti nebo názor na to, zda chodit po očkování normálně do školky nebo ne. Čeká nás třetí dávka na klíšťovku, při předešlých dávkách jsme žádnou reakci neměly, ale do školky jsme ještě nechodily. Tak teď nevím jak se zachovat, na očkování jdeme v úterý, tak jestli ji mám nechat doma další den nebo dokonce týdne, nebo chodit normálně do školky?

Co vy na to? Díky za názory Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
17.3.07 08:42

Tak to sem nikdy neslyšela že by se třeba po očkování nesmělo do školky takže já bych dítko do školky normálně poslala zvlášť když už máte za sebou dvě dávky bez reakcí. Ale nejlepší bude když se zeptáš přímo doktorky až Vás bude očkovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.3.07 11:37

Taky nas ceka treti davka klistovky. Predchozi dve byly bez reakce, takze ja bych do skolky normalne sla.

• Nahlásit
  • Citovat
18075
17.3.07 23:49

Ockovaly jsme klistovku zatim dvakrat a pokazde bez reakce. Treti davka nas ceka v dubnu, naockovat jdu v patek odpoledne, takze do skolky uz nepujde, ale normalne by sla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
18.3.07 06:44

Ahoj holky,
platíte za očkovací vakcínu a výkon? Uvažuji, že bych taky nechala naočkovat svoje zlatíčko, moc děkuji za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
4.11.15 07:53

Zdravím :mavam:

Dostal se ke mně tento dokument. Myslíte, že je to věrohodný, nebo to vytvořil nějakej amatér? Popravdě jsem o tomto stanovisku ještě neslyšela.

Díky za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
4.11.15 08:43

Nevim, jak to myslíš - věrohodný nebo amatér. Jako jestli to není fake? Ten dokument se dá najít i na vakcíny. net, tak bych mu věřila. Resp. věřím mu a mám radost, neslyšela jsem o tom :)

http://www.vakciny.net/…ZDRP015XJ6W_(914989).pdf

Edit: odkaz nefunguje, musí se zkopírovat celá adresa.

• Citovat
  • Upravit
kerrankin
4.11.15 08:47
  • Citovat
  • Upravit
6217
4.11.15 09:05

@kerrankin aha, díky, to mě nenapadlo! Já blb jsem to slepě opisovala :oops: :lol: Fůů, to mám radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama