Očkování Meningokok 2017

21.4.17 08:42

Očkování MENINGOKOK 2017

Maminky,
Co rikate na ockovani na meningokoka? Plus kdy je nejlepsi ho diteti dat? Nejsem zastance ockovani, mame jen hexu. MMR mame prozatim odlozeno na neurcito. Mala 25mesicu.
Dekuju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.4.17 08:46

Starší ma bexsero, mladší dostane rovněž. První dávku měl v 27 měsících. Odkladala jsem kvůli tomu mmr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 08:56

@Tichošlápek a ma to podle Vas vyznam tedy ockovat? Ja jsem porad na vazkach, ale zvazuji ze ji naockuji. Mel nejake NU po ockovani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:10

@blondie_blondie měl jeden den teplotu, ale on obecně očkováni snáší v klidu. Ja jsem pro očkováni a zrovna meningokok je takový hnus, ze časem nechám doockovat i dalsi kmeny - tohle je proti typu B

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:10

Pripadne prosim info, kdo ockoval vakciny NIMENRIX, MENVEO nebo NEISVAC-C, MENJUGATE.
Spis bych chtela ockovat typ C

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:11

@Tichošlápek ja prave jsem celkem proti ockovani, ale toto me moc klidnou nenechava. Kazdopadne asi bych chtela naockovat spis typ C.
Proc jste se rozhodla prave pro typ B jestli se muzu zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3597
21.4.17 09:12

Take premyslim, mam z te nemoci strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:14

@e008 nedivim se, MMR neockujeme, ale toto asi dam. Jen musim vybrat nejaky zlaty stred, nechci do ditete rvat vic valcin na vsechny typy.. spis jen na ten nejhorsi bych chtela..co tak ctu, nejvic deticek umira a ma nejhorsi nasledky z Ccka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
21.4.17 09:26

Také nad tím dost přemýšlím, obzvlášť po dnešním článku na internetu.
Ale cena je teda dost vysoká. I když pokud jde o zdraví, za syna to dám ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:29

@blondie_blondie protože B se v Čechách vyskytuje nejčastěji - zjistovala mi to prave dr. Ale jak píši - nechám časem doockovat všechny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
21.4.17 09:38
@blondie_blondie píše:
Maminky,
Co rikate na ockovani na meningokoka? Plus kdy je nejlepsi ho diteti dat? Nejsem zastance ockovani, mame jen hexu. MMR mame prozatim odlozeno na neurcito. Mala 25mesicu.
Dekuju :srdce:

Ja kdyz bych zvazovala meningokoka, tak urcite ten ty B. Vakcinu Bexsero.. ten je u nas nejcastejsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:52

Tak ja nevim, kdyz neco tak se co jsem se docezla umira na C, je daleko agresivnejsi. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3223
21.4.17 09:53

Dali jsme Menveo ve dvou letech, chystáme se na Bexsero.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:58

@blondie_blondie ale následky B jsou taky hnus a jak tu bylo psáno - je nejčastější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
21.4.17 09:59

Také nad tím přemýšlím a dám asi v dohledné době Bexsero a později ještě na C a A.
@Tichošlápek Můžu se zeptat, když jste byli až v 27 měsících, kdy je pak přeočkování? Na netu jsem našla, že to ještě nebylo určeno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama