Vacina DTaP, Hib, IPV

3282
17.4.17 11:09

Vakcina DTaP, Hib, IPV

Dobrý den, jakou jste vybrali vakcínu pro své děti? Chtěla jsem očkovat Infarixem Hib, ale ten není. Říkám si dobrá, dáme Pediacel - taky není… Jaká je tedy alternativa, pokud nechceme Infanrix Hexa? Nebo ockovali jste někdo infarixem a obrnu a Hib zvlášť? Děkuji za rady, vyřešeno zda ano nebo ne máme, jen teda mi vzali vítr z plachet…nenapadlo mě, že nebudou vakciny…( konec vyrábění a distribuce…jsem to vůbec nehlidala :zed:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23749
18.4.17 21:29

@MarieP koukni na vakciny.net
Asi by byla varianta tahle?
Infanrix-IPV+Hib + žloutenka (Engerix)
event. Infanrix Polio + Hiberix + Engerix

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3282
18.4.17 22:51

@Ha-ni, díky…To je tak komplikované, že nás asi donutí dát Hexu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23749
19.4.17 07:08

@MarieP tak ta prvni varianta slozita neni. Chtelas davat pediacel, infanrix-ipv+hib je taky pentavalentni, akorat se tak blbe jmenuje no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3282
19.4.17 08:45

@Ha-ni, jo ale sehnat nic nejde…ještě budu volat do ockocentra, jestli neví jak sehnat nebo nemají…včera jsem mluvila s pediatrem a říkal, že jde objednat jen Hexa, boostrix… Že nic není… :nevim: Edit: a Infanrix polio nejde, je jen na preockovani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23749
19.4.17 10:06

@MarieP infanrix polio je od 16m, v PI jsem nenašla, že by byl jen pro přeočkování, ale je to možné. V tom případě tedy infanrix+imovax polio ale ten imovax obsahuje snad tunu formaldehydu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3282
19.4.17 11:24

@Ha-ni, jsi moc hodná :kytka:… Četla jsem pribalak a tam je, že je určena dětem od 16 měsíců až 13 let, které již byly ockovány…uvidím co mi řeknou na dostupnost infanrixu, ten je totiž taky k nesehnani… :zed: ono asi bude nejschudnejsi ta Hexa…nechápu proč najednou žádné jiné vakciny nejsou… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23749
19.4.17 11:39

@MarieP taky nad tím přemýšlím, proč jako nic není dostupného. Já teda očkuju hexacimou, ale hledala jsem možné varianty pro booster, kdybychom nestihli doočkovat do dvou let. Stát nás nutí očkovat a najednou nedává vůbec žádnou možnost volby :nevim: Přijde mi to jako manipulace :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama