Očkování Pfizer

Anonymní
2.4.21 22:14

Očkování Pfizer

Ahoj mám dvě otazky.

máte už někdo obidve dávky Pfizeru? Jaké jste měli vedlejší účinky po druhé dávce?

Myslíte že může meškať menstruace vzhledem k očkování?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28051
2.4.21 22:18

Nemůžeš si udelat test, jestli jde zase o tohle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12871
2.4.21 22:20

Uz vic zen tu psalo, ze jim ockovani rozhodilo cyklus. Takze mozne to je.
Ja mela pokazde jen bolest ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
2.4.21 22:30

Ano, určitě. Udělej si test nebo počkej :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
2.4.21 22:32

Mam obě dávky, krámy jsou v cajku. Co je to zase za hoax? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12871
2.4.21 22:36

@Královna Kosmíru SUKL tenhle NU uvadi normalne u vakcin na svych strankach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10537
2.4.21 22:38

Mám obě dávky a MS pravidelná bez vynechání :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 22:38

Mám obě dávky. Po první jsem dostala MS o 2 týdny dřív. Teď mám brutální PMS, takže čekám, že to zase bude dřív.

• Citovat
  • Nahlásit
2422
2.4.21 22:45
@Eliška píše:
@Královna Kosmíru SUKL tenhle NU uvadi normalne u vakcin na svych strankach.

No tak se mnou nic nehlo. Železna pravidelnost. Hlavně nečtu příbalový letáky a informace… Podle mě do toho musí míchat záměrně nejaky opiaty aby ludi nešli třeba běhat.. bo jsem byla sjetá 🙄 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53172
2.4.21 22:47

Ano, teď v úterý jsem dostala druhého Pfaizra.
Po první byla lehká reakce zimnice a bolest ruky.
Teď to bylo horší. Krutá zimnice, v těle to hicovalo, bolest pravé ruky, ramen, v kříži a svaly, klouby. Chtělo se mi zvracet. Do nějakých 15h. jsem nic nejedla, že se mi navalovalo. Na středu v noci a část středy bylo kruté. Fungovala jsem nadopovaná prášky. Pak dobrý. Do neděle nebudu cvičit. Včera jsme byli na zmrzlině. Byl tam průvan. A zase jsem cítila ty klouby, ramena večer. Dnes už úplně dobré.
Moje starší kolegyně byly v pondělí a ve středu na druhou. Někdo měl reakci a někdo nic. Jedna neměla nic (po první a ani druhé dávce). Je to naše ocelová žena :srdce:. Což jsem ráda. Má nejvíc zdr. potíží.
A MS jsem měla minule normálně. Tak snad i po druhé dávce bude :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10537
2.4.21 22:50

@Královna Kosmíru hele, to je ale jako vedlejší účinek uvedené, že můžeš být nekoncentrovaná. Taky jsem byla po druhé dávce trochu v rauši :lol:. Ale jen lehce a příjemně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
2.4.21 22:59

Po druhé dávce bolest celého deltového svalu, hlavy, páteře, kloubů. Zimnice, teplota asi 37,7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7431
2.4.21 23:09

Já po první dávce bolest ruky, po druhý dávce druhý den odpoledne zimnice a teplota. Další den už dobrý. Všechny moje kolegyně to měly plus minus stejný. Jo a asi dvě si stěžovaly na rozhozenou MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
2.4.21 23:11

Mám obě dávky, už od ledna, minimální nežádoucí účinky, max. bolest ruky. MS mám bohužel normálně nepravidelnou, takže nepomůžu. Každopádně žádná výraznější odchylka nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4641
3.4.21 11:45
@Anonymní píše:
Ahoj mám dvě otazky.

máte už někdo obidve dávky Pfizeru? Jaké jste měli vedlejší účinky po druhé dávce?

Myslíte že může meškať menstruace vzhledem k očkování?

Jo ja..dost desne, v ctvrtek podveder pichanec, ok i noc vcera rano bolest ruky a zad u toho, jinak nic, odpoledne navalovani na zvraceni, to preslo ale z vecera najednou poceni a dusnost, koronu uz jsem mela a tu dusnost taky..a taky se me zacaly klepat nohy 8o, myslelela jsem ze to neudejch..pak to pomalu preslo,..ptala jsem se v lekarne a ta dusnost byva taky pry docela casto k te vakcine a pry to maji spise ty „mladsi“ predseniorske rocniky..je to prvni davka teprve :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat