Covid a zápal plic

Anonymní
2.4.21 21:14

Covid a zápal plic

Ahoj, ráda bych se podělila o svoji zkušenost z covidem..
Taťka chodil rehabilitace z důvodu nehody(bylo by to na dlouho) a chodil na rehabilitace.. Naposled byl asi cca 5 dní před tím než jsem šla z mamkou na oční, poslala nás diabetička, pak jsme jeli na nákup do lidlu.. Mamku jsem vezla na vozíku… Asi za cca týden začala strašně kašlat(mamka má astma, léčí se na srdíčko, plíce a je diabetička)… Začali ji modrat rty a věděla jsem že je zle.. Začala se jí zhoršovat teplota pomalí na 40c i po Paralenu začala dušnost. volala jsem doktorce ta řekla ať ji rovnou zavolám sanitku.. Samozřejmě sanitka přijela u nás potvrzené dva testy na covid odvezli ji na plicní a byla na kyslíku..
Jen mi to vrce hlavou kdo to dones… Taťka kašel, bolest hlavy, točení hlavy, cca 3 dny před mamkou ale test negativní… Já asi cca 5 dní před mamkou, teplota zvýšená max 38,5, ucpaný nos, pak následně ztráta chuti a čichu, test nagetivní. A pak mamka..
Po ní její brácha test pozitivní ale jen teplota na kterou zabral Paralen. Její sestra ležák odvezena do nemocnice s prujmem a bolesti břicha u nás udělá test na covid Bo jsme byly v karanténě negativní a to bylo cca 6 dní po tem co odvezli mamku v nemocnici další dva testy na covid negativní a za dva dny už pozitivní…
A teď o té její sestře.. Je to ležák, potřebuje 24hodinovou péči. Když mi ji cca po 8 dnech propouštěli domů tak s tím že má covid a že já jako pečující to na 100% chytnu taky.. Byla jsem po té lhůtě tuším cca 7 dní?.. Na testech a test negativní..
Takže todle má zkušenost s covidem a budu ráda za vaše zkušenosti..
PROSÍM O ANONYM KVŮLI RODINĚ DĚKUJI

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.4.21 21:15

Omlouvám jse. Zapoměla jsem dodat že u obou na rtg byl zaznamenán zápal plic… U mamky do dnes..

• Citovat
  • Nahlásit
23339
2.4.21 21:18

Covid mate nejspis vsichni. Kdo to donesl, je uz uplne jedno. Klidne nekdo uplne jiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 21:21

@mroe už ho naštěstí nemáme.. Omlouvám se špatně napsané… To jsme prodělali nedávno..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat