Očkování proti HiB

38
8.6.17 13:38

Očkování proti HiB

Zdravím všechny :)!!! Očkovali jste někdo, prosím, pouze proti HiB monovakcínou Hiberix? A pokud ano, jak to děťátko snášelo, v jakém věku atd.? Díky moc za reakce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

zoy
1498
8.6.17 13:40

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6135
8.6.17 13:59

@Jakubka proti čemu? Já dávala Infanrix hib místo hexy. Poslední i dávku dostane hiberix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
8.6.17 14:04

@svatecnice Proti haemophillu infl. B jako samostatné nemoci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6135
8.6.17 14:05

@Jakubka aha, dík, tak to já ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3113
9.6.17 21:29

@Jakubka, jak staré máš dítko? A co jinak máš ještě v plánu očkovat, případně co již máte? Po roce věku, stačí jen jedna dávka Hib a po pěti letech se již neockuje…myslím, že moc zkušeností s monovakcinou nebude, vždy se ockovalo v nějaké kombinaci… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
10.6.17 00:34

@MarieP Mám tři děti - starší syny a teď právě řeším holčičku - 11 měsíců. Očkování nemá žádné a v plánu mám právě pouze Hiberix a ještě později protitetanovku. Vím, že se Hiberix přidává do Infanrixu, který ovšem nechci. Tak mě jen zajímalo, zda někoho napadlo a dal pouze Hiberix…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3113
10.6.17 10:33
@Jakubka píše:
@MarieP Mám tři děti - starší syny a teď právě řeším holčičku - 11 měsíců. Očkování nemá žádné a v plánu mám právě pouze Hiberix a ještě později protitetanovku. Vím, že se Hiberix přidává do Infanrixu, který ovšem nechci. Tak mě jen zajímalo, zda někoho napadlo a dal pouze Hiberix…

Jako takhle, myslím, že zkušenosti nebudou, ockuje se v kombinaci…možná ockocentrum, počkej ještě měsíc a stačí ti jedna dávka… jen tě chci v dobrém upozornit, že pokud dáš jen tetanus, už nikdy nepůjde doockovat zaskrt a černý kašel…nejde jen o školku, ale všechny tábory, lyžáky, soustředění… Pořádně to zvaž…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
10.6.17 22:57

@MarieP Teď jen nerozumím, proč nejde doočkovat po tetanu ten zbytek? Ne, že bych to měla v plánu, ale čistě teoreticky? Ale jelikož MMR stejně nedám, tak, pokud se nezmění legislativa v ČR, je to stejně jedno a všechny Tebou zmíněné aktivity jsou prostě v háji. Ale zase zdraví je pro mě důležitější…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3113
10.6.17 23:38
@Jakubka píše:
@MarieP Teď jen nerozumím, proč nejde doočkovat po tetanu ten zbytek? Ne, že bych to měla v plánu, ale čistě teoreticky? Ale jelikož MMR stejně nedám, tak, pokud se nezmění legislativa v ČR, je to stejně jedno a všechny Tebou zmíněné aktivity jsou prostě v háji. Ale zase zdraví je pro mě důležitější…

No protože, neexistují monovakciny, všude už je i ten tetanus… :nevim: Prostě žádný, jen trochu soudný, lékař to nedoockuje…hele, pokd jsi proti mmr, je možnost, že ti to dítko chytí, případně naockujes před pubertou, ale s tím zaskrtem a černým kašlem, uz pak nehneš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama