Očkování, teplota a oslava narozenin

Anonymní
6.6.17 13:02

Očkování teplota a oslava narozenin

Prosím o názor. Včera jsem byla s dcerou na hexe ve 3. měs. a dnes má teplotu. Jsme odpoledne zvaní k manželově babičce na oslavu narozenin. Jenže malá je po očkování, má teplotu a navíc je babi čerstvě včera propuštěna z nemocnice. Já nevím, šly byste? Mně se nechce ale tchýně tlačí na manžela a ten je z ní poprděný a říká mi, že to moc hrotím.

Prosim o anonym, aby mne nepoznala příbuzná.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1647
6.6.17 13:04
@Anonymní píše:
Prosím o názor. Včera jsem byla s dcerou na hexe ve 3. měs. a dnes má teplotu. Jsme odpoledne zvaní k manželově babičce na oslavu narozenin. Jenže malá je po očkování, má teplotu a navíc je babi čerstvě včera propuštěna z nemocnice. Já nevím, šly byste? Mně se nechce ale tchýně tlačí na manžela a ten je z ní poprděný a říká mi, že to moc hrotím.Prosim o anonym, aby mne nepoznala příbuzná.

Nešla bych… I kdyby tlačil nevím kdo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
6.6.17 13:05

Tak se zrptej manzela jestli by se jemu chtelo nekde trajdat kdyz ma teplotu???Asi tezko ze? Ne nesla, jestli jim o malou tak moc jde tak at oslavu posunou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17396
6.6.17 13:07

Ne, nesla bych, ale nesla bych bez ohledu na propusteni babicky, proste den po ockovani ma byt rezim nemocneho ditete. Takze uz pri oznamovani terminu ockovani nebo oslavy bych jedno z toho prehodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13787

Rozhodně nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334

Nešla bych se 3 měsíční, k někomu koho akorát pustili z nemocnice, ani kdyby byla úplně zdravá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.6.17 13:09
@Kriss Tina píše:
Nešla bych se 3 měsíční, k někomu koho akorát pustili z nemocnice, ani kdyby byla úplně zdravá.

Tak tam by taky záleželo proč v nemocnici byla, je rozdíl být propuštěná z infekčního a chíry.

Každopádně - nešla bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18247
6.6.17 13:11

Ani nahodou nesla, ma mit klidovy rezim po ockovani, ktery potrebuje o to vic, kdyz ma teplotu..propustena babicka je dalsi duvod, proc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
6.6.17 13:12

@Nowuka2 tak v nemocnici může něco chytit i když jde na návštěvu a ani to nemusí vědět a přenese to na dítko, které je oslabené teplotou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.6.17 13:13
@Kriss Tina píše:
@Nowuka2 tak v nemocnici může něco chytit i když jde na návštěvu a ani to nemusí vědět a přenese to na dítko, které je oslabené teplotou :nevim:

To může i v herně, v MHD, v obchodě, na hřišti, kdekoli… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
6.6.17 13:16

@Nowuka2 no tak další důvod, proč s teplotovim dítětem nikam nechodit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.6.17 13:19
@Kriss Tina píše:
@Nowuka2 no tak další důvod, proč s teplotovim dítětem nikam nechodit :)

To já bych nešla taky, o tom žádná… Spíš že ty nemoci číhají fakt všude a mít dítě v cajku tak by pro mě nebyl důvod nejít někam jeno skrz návrat z nemocnice - z nějakýho normálního oddělení teda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
6.6.17 13:21

Nešla bych. Malá by měla být doma v klidu, což na oslavě určitě nebude. A tchýni bych to oznámila rázně sama, když manžel není schopen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.17 13:23

Díky holky, právě tam nechci jít i kvůli babičce, i kdyby malá na očkování nebyla. Babi byla na operaci slepáku. O oslavě nám řekli včera večer. Už vidím, jak se z toho tchýně poprdí, ale já budu neoblomná :cert: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.17 13:30

@ver82
Už se na to chystám. Vidím, jak sem tchýně přiběhne a začne nás přemlouvat ať jdeme, aspoň na chviličku, že se nic nestane. To dělá vždycky, jí jsou její zorganizované oslavy a posezení přednější než cokoli na světě. Babi je na tom se zdravím špatně, sama by nic neslavila.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama