Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Anonymní píše:
Díky holky, právě tam nechci jít i kvůli babičce, i kdyby malá na očkování nebyla. Babi byla na operaci slepáku. O oslavě nám řekli včera večer. Už vidím, jak se z toho tchýně poprdí, ale já budu neoblomná![]()
Rozhodne nechod!!! Ockovani neni sranda a dite potrebuje klid, at se s tim vsim muze poprat. Horecka je projev toho, ze telo s necim bojuje. Navic babicka muze z nemocnice neco dotahnout, clovek nikdy nevi. No a dalsi vec je, ze vam to nerekli nijak extra moc dopredu, tak proste nemuzete a je to. At si vsichni vyprdnou oko! Je to tvoje dite a ty jedina jsi tu od toho, abys ho ochranovala a starala se o nej ![]()
Díky
mám na to stejný názor. Oni totiž všichni v manželově rodině berou tyto věci na lehkou váhu a rádi bagatelizují. Když každý den posloucháš tchýnino oblíbené „Ale prosím tě…“, tak už vážně nevíš, zda nejsi ty ta hrozná semetrika, když se snažíš pečovat o své dítě dle nejlepšího svědomí a zbytečně nevystavovat riziku.