Očkování proti koronaviru 16+

Anonymní
2.7.21 19:41

Očkování proti koronaviru 16+

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli tady je někdo ve věku 16-20 let kdo se nechal očkovat na koronavir, uvažuji o tom ale zároveň z toho mám strach, takže bych chtěla zeptat zda jste se v tomhle věku někdo nechal očkovat, nebo zda znáte někoho takového, zajímalo by mě jak to na vás působilo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1573
2.7.21 19:51

Ano, syn se nechal naočkovat. Zvládl to relativně v pohodě, jen ho druhý den lehce bolela hlava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6837
2.7.21 19:51

Náš syn, 16 let, šel hned jak to bylo možné, takže před 3 týdny první dávka. Covid předtím neprodělal. Reakce skoro žádná, jen ho trošičku bolela ruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
2.7.21 19:59

Dcera 17 let po 1. dávce jeden den bolest ruky, teď po 2. dva dny únava a asi půl dne malinko zvýšená teplota

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25026
2.7.21 20:12

Syn 16 let po 1. dávce totalně odpadl. Únava, prospal 2 dny, pak dostal hroznou rýmu a bolel ho krk. 2. dávka ho teprve čeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 22:17

Dobře děkuji, to vypadá, že by to mohlo být bezpečný, a když tak jakou vakcínou byly očkování?

• Citovat
  • Nahlásit
2106
2.7.21 22:26

Ano, obě mé sestry už byly na 1. dávce.
Reakce na to jsou různé stejně jako u všech očkování. Zkus se zeptat rodičů jestli jsi v minulosti nějaké třeba měla a uvidíš. Já třeba nikdy žádné reakce nemám a ani po tomhle jsem neměla. Manžel měl v ten den migrénu, druhý den byl v poho. Všichni jsme byli na vakcíně od Pfizeru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
4.7.21 14:04

Ahoj, mám dotaz ohledně očkování.. je mi 17 a dneska bych se měla jít očkovat, jenomže jsem se dneska probudila s rýmou, smrkám, bolí mě hlava a je to dost slyšet na hlase :D
Horečku ale nemám.. myslíte že je to problém? Samozřejmě se zeptám přímo na místě, ale tak nějak mě zajímají vaše zkušenosti nebo názor. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
4.7.21 15:06
@Darkandeep píše:
Ahoj, mám dotaz ohledně očkování.. je mi 17 a dneska bych se měla jít očkovat, jenomže jsem se dneska probudila s rýmou, smrkám, bolí mě hlava a je to dost slyšet na hlase :D
Horečku ale nemám.. myslíte že je to problém? Samozřejmě se zeptám přímo na místě, ale tak nějak mě zajímají vaše zkušenosti nebo názor. Děkuji

No nemeli by te pustit. Ockovat nemocne lidi je nevhodne. Plus teda nemocna lezt na misto plne lidi a doktoru… Zustan radeji doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 15:06

@Darkandeep
Já myslím, že když má někdo rýmu, nebo tak něco tak by se očkovat neměl, nevím jak u tohohle ale u chřipky to tak je

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 17:51

Vakcina je experimentalni, neni schvalena. Opravdu vam vsem nevadi, ze jste pokusni kralici? Je mi z toho smutno.

• Citovat
  • Nahlásit
1573
5.7.21 19:03
@Anonymní píše:
Vakcina je experimentalni, neni schvalena. Opravdu vam vsem nevadi, ze jste pokusni kralici? Je mi z toho smutno.

A co je na tvém názoru citlivého, že anonymně? Stydíš se za něj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
5.7.21 19:13
@Anonymní píše:

Hrozně choulostivý příspěvek když sis musela zakliknout anonymní. :roll:
A tobě může být úplně ukradené, co si já osobně do sebe píchám. Já věřím vědě, ne dezinformacím na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32993
6.7.21 22:53
@Anonymní píše:

Smutno je to spíš z toho, že lidí nepodléhají desinformacím, jak jste si vy antivaxeři přáli :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat