Očkování psa v tomto vedru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 09.08.18 13:05
Očkování psa v tomto vedru?

Ahoj všem,

má na očkování nějaký vliv, že jsou takovéto pařáky? Mám raději očkování odložit na přívětivější počasí? Nyní je pře léto pes celé dny na zahradě, nerada bych, aby mu bylo blbě při kombinaci očkování a vysokých venkovních teplot.

Předem díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10489 příspěvků 09.08.18 13:10

Nechala jsem stěně normálně očkovat, ale pak měl dva dny klidový režim a byl doma v chládku. Ven chodil jen se vyvencit.

bambie5
Stálice 92 příspěvků 09.08.18 13:11

Tak to by mě taky zajímalo, teď musíme nechat očkovat psa proti vzteklině po roce a to počasí mě ani nenapadlo že by na to mohlo mít nějaký horší vliv…

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 09.08.18 13:15

@bambie5
Taky jdeme na vzteklinu po roce. Počasí jsem nikdy neřešila, protože pes byl vždy v domě. Až toto léto je poprvé pouze venku, tak právě teď nevím, zda raději nepočkat…

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 09.08.18 13:19

Už jen proto, že vás to napadlo, by mohlo průběh zhoršit, protože sama se budete víc bát. Klidně to chvíli odložte, také bych odložila. I to horko je velká zátěž na organismus a očkování vztekliny tomu nepřidá. :kytka:

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 09.08.18 13:22
@novomamča píše:
Ahoj všem,

má na očkování nějaký vliv, že jsou takovéto pařáky? Mám raději očkování odložit na přívětivější počasí? Nyní je pře léto pes celé dny na zahradě, nerada bych, aby mu bylo blbě při kombinaci očkování a vysokých venkovních teplot.

Předem díky.

Očkování dítěte jsem taky posunula na chlad.

zuzanka003
Kelišová 7450 příspěvků 09.08.18 13:27

@novomamča já se teda omlouvám ale nechala jsem před 3 dny očkovat své dítě a nějak sem se nepozastavovala nad teplem…prostě je léto. A u psa bych to asi vůbec neřešila. když bude chtít tak si zaleze dostínu

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4204 příspěvků 6 inzerátů 09.08.18 13:29

@novomamča nejsem odborník na psy, ale určitě se nic nestane, když očkování necháte na září, až bude příjemněji, očkuje se každý rok, ale to očkování „drží“ dva roky - to je informace od veterináře :kytka:

Murka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 09.08.18 13:31

Zdravej pes bez dřívějších reakcí na očkování by to měl zvládnout. U psa seniora, psa nemocného bych o pár dní odložila. Vzteklina je náročná pro všechny.

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 09.08.18 13:34
@stinga píše:
@novomamča nejsem odborník na psy, ale určitě se nic nestane, když očkování necháte na září, až bude příjemněji, očkuje se každý rok, ale to očkování „drží“ dva roky - to je informace od veterináře :kytka:

Ještě doplním, že dnes se u nás používají i vakcíny na tři roky. ;)

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 09.08.18 13:39
@novomamča píše:
Ahoj všem,

Předem díky.

Já to odložila. Ale mezitím očkování propadlo a injekce, která by byla v termínu přeočkování na 3 roky máme teď s platností jen na rok :zed: . Pokud přeočkování nespěchá, počkala bych na mírnější teplotu.

Kelsey
Hvězda diskuse 44791 příspěvků 09.08.18 13:46

Nenechala bych ockovat nikoho (dite a ani psa, ani kocku v tomhle pocasi).
Takhle je to zatez pro vsechny, kdyz se mori v tech vedrech, jeste bojovat po ockovani.

Celina
Závislačka 3356 příspěvků 09.08.18 13:48
@zuzanka003 píše:
@novomamča já se teda omlouvám ale nechala jsem před 3 dny očkovat své dítě a nějak sem se nepozastavovala nad teplem…prostě je léto. A u psa bych to asi vůbec neřešila. když bude chtít tak si zaleze dostínu

ono se to nezdá, ale vliv to má…pokud to není nezbytně nutné, odkládají se i operace, nám veterinář řekl, že v takhle extrémním vedru nedělá kastrace a to, co není vyloženě akutní

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 09.08.18 13:48

Ja nechala naockovat i sebe :mrgreen: , neresila bych to.

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 09.08.18 14:14

@zuzanka003 Akorát jsem chtěla napsat, že mám jít s půlroční holčičkou příští týden na očkování a také mě nenapadlo to odkládat :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >