Ocr kdy doložit

100
28.2.21 18:26

Ocr kdy doložit

Dobrý večer, prosím kdy mám v práci doložit formulář ocr z důvodu uzavření školky, na začátku nebo až na konci měsíce? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24610
28.2.21 18:36

Na konci mesice odevzdas vyplneny a podepsany mzdovce.
Zamestnavateli/nadrizenemu samozrejme nejpozdeji v den nastupu na OCR tuto skutecnist nahlasis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4385
28.2.21 18:51
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
28.2.21 19:24

Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:00

Chci se zeptat, školka již nedává potvrzení o zavření? Stačí jen v práci oznámit, domluvit se a potom na konci vyplnit formulář? dříve jsem tuto věc řešit nemusela, vždy jsme se s mužem nějak vystřídali.. ale teď je nouze o hlídání..

Co když jsem v práci trošku „nenahraditelná“ na některých směnách a budu chodit i do práce a ve volných dnech kdy do práce nepujdu, budu pobírat to očr.. stačí to zaznačit dole v těch kolonkách s datem? :) Děkuji za pomoc při porozumění této situace :D

• Citovat
  • Nahlásit
24610
28.2.21 21:07
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, školka již nedává potvrzení o zavření? Stačí jen v práci oznámit, domluvit se a potom na konci vyplnit formulář? dříve jsem tuto věc řešit nemusela, vždy jsme se s mužem nějak vystřídali.. ale teď je nouze o hlídání..Co když jsem v práci trošku „nenahraditelná“ na některých směnách a budu chodit i do práce a ve volných dnech kdy do práce nepujdu, budu pobírat to očr.. stačí to zaznačit dole v těch kolonkách s datem? :) Děkuji za pomoc při porozumění této situace :D

Ano, školka už nic nevystavuje.

Pokud půjdeš do práce, tak ty dny nezaškrtneš. Nicméně se můžete s mužem prohazovat, tam snad teď není žádné omezení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:15

@Svistice Děkuji ;) Hned se cítím chytřejší :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie