Od 12ti nespíme!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koTereza
Nováček 6 příspěvků 15.11.18 14:53
Od 12ti nespime!

Ahoj, chci se zeptat jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Máme 2tydenniho chlapečka, každy den jdeme spát po koupání okolo 19hodin, spi krásné ted už i do 11-12 hodin. Poté se vzbudí na kojení a pravidelně az do 3hodin nespime a chce byt pořad u prsa. Ve 3hod usne a spime do 6-7. Muže mit pretoceny režim? Nemáte stím některá zkušenost a nějaké rady jak s tím zatočit? 8o 8o

Reakce:
bambule23
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 15.11.18 14:59

Dej mu prso a spi.. ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 15.11.18 15:03

Ne takhle malý ještě nema žádný režim natožpak pretoceny. To se srovná. Spí ti ještě docela dobre - aspoň dva úseky za noc v kuse ;)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 4 inzeráty 15.11.18 15:05

Je to naprosto normalni,me mala z pocatku spala vic pres den ;) nejak po sestinedeli se to upravilo a spala hlavne v noci :)

dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 15.11.18 15:07
@bambule23 píše:
Dej mu prso a spi.. ;)

Přesně tak, já ze sebe teď s druhým dítětem taky radši dělám živý dudlík, se starším batoletem doma se potřebuju hlavně vyspat a nemám čas v noci saskovat s kojencem :D

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 15.11.18 15:08

a proč nespíš ty? hele jestli neřve nech koukat v postýlce a spi

koTereza
Nováček 6 příspěvků 15.11.18 15:11

@Twixinka
Uff .. už jsem se bála, ze dělám neco špatně .. :D

Mala.ještěrka
Kecalka 316 příspěvků 15.11.18 15:29

Přidala bych pár rad :) . Při kojení nesviť pokud možno žádnou lampičkou a pokud není pokaděnej nebo fest počuranej, tak ani nepřebaluj. A když nespí, tak s ním nedělej žádné psí kusy. Ať se naučí, že v noci je tma, ticho a spí se.

koTereza
Nováček 6 příspěvků 15.11.18 15:36

@Mala.ještěrka :potlesk: :potlesk:
Děkuji !

pocker
Kecalka 119 příspěvků 15.11.18 15:37

U nás zabírá uspání v náručí a tak pohupovat.

Veerr
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 15.11.18 15:46

To spite ještě krásně :lol: neboj, srovná se to. Mně spal malý prvních několik tydnu přes den a v noci usinal až ve 4 ráno :mrgreen: :zed:

axelina
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 3 inzeráty 15.11.18 16:03

@koTereza Ahoj měla jsem to přesně takhle u dcery zhruba v tom věku…radu nemam - dělá to dodnes je jí už 1.5 roku :-/

alilauter
Kecalka 276 příspěvků 15.11.18 16:12

U nás to přišlo později okolo půl roku. Spal od cca devíti do 3 hodin (ne v kuse, přestávky na kojeni) pak dal najevo, že se bude vstávat (ječel). No tak jsem ve tři s ním vstala a dvě hodiny byl na hrací dece, docela spokojeně tam něco kutil a já vařila, prala, uklizela a tak podobně. Kolem pátý až půl šestý byl zase unavenej, chtěl do hacky a tam spal jeste tak dvě až tři hodiny. Trvalo to tak čtvrt až půl roku :P no nebyla jsem odvazana, protože kolem ty třetí se chce nejvic spát. Ale přešlo to. Nicméně spí pořád mizerně, aby spal celou noc, to se stalo asi 4× za celý dva a půl roku…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >