Od kdy můžu mít nechráněný styk

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.7.22 19:15

od kdy muzu mit nechraneny styk

Ahoj, zacala jsem pouzivat antikoncepci mywy a uz jsem u tretiho radku platicka a chtela bych vedet jestli uz muzu mit nechraneny styk, protoze doktorka rikala, ze prvni mesic se mam chranit jeste jinak, ale v letaku pisou, ze jsem chranena od prvniho dne, tak jak to tedy je? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
547
2.7.22 19:18

Pokud jsi začala v první den MS tak jsi chráněna od prvního prášku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23631
2.7.22 19:27
@Karinkas píše:
Pokud jsi začala v první den MS tak jsi chráněna od prvního prášku. :nevim:

ale až po měsíce pokud začíná s ha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 19:27

@Karinkas ano to jsem zacala tak dobry dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 19:28

@ka2ka aha no, je to prave moje prvni

• Citovat
  • Nahlásit
547
2.7.22 19:31
@ka2ka píše:

Fakt tak to jsem vůbec netušila. Pokud si dobře vzpomínám, když jsem se dostala svou první HA. Tak gynekolog řekl jen, že ji mám brát od prvního dne MS abych byla chráněna hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16072
2.7.22 20:26
@ka2ka píše:

Blbost. Kdyz si ji vezme první den menstruace tak je chráněna ihned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
2.7.22 21:17
@JancaS84 píše:
Blbost. Kdyz si ji vezme první den menstruace tak je chráněna ihned.

Taky bych řekla, že ty pilulky fungují úplně stejně u slečny, která je začala brát prvně v životě jako u ženy, která je po porodu začala znova užívat.
Spíš bych za tím viděla, že to gynekolog řekl pro jistotu, kdyby náhodou mladá slečna v nedočkavosti začala s prvním práškem ještě před příchodem MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16072
2.7.22 21:38
@Karinkas píše:
Taky bych řekla, že ty pilulky fungují úplně stejně u slečny, která je začala brát prvně v životě jako u ženy, která je po porodu začala znova užívat.
Spíš bych za tím viděla, že to gynekolog řekl pro jistotu, kdyby náhodou mladá slečna v nedočkavosti začala s prvním práškem ještě před příchodem MS.

No úplně bych to nesrovnavala s ženou po porodu, já jsem braha po porodu HA hned po šestinedělí a menstruaci jsem neměla, takže jsme se chránili ještě měsíc jinak protože kdo ví jak dlouho bych na ni při kojení ještě čekala. Ale jinak souhlasím, je jedno jestli ji bere poprvé nebo znovu po x letech. Princip je stejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2343
2.7.22 22:29

Od první pilulky, respektive hned. Ale já pro jistotu vždy aspoň týden čekala.
Nicméně ty už si chráněna, pokud ji bereš, jak máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83517
3.7.22 08:01
@ka2ka píše:

To neni pravda, i ppkud zaxina, tak pokud zacala 1 den ms, ta je chranena hned, celkem logicky je uplne fuk, zda je to prvni nebo 10 plato.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83517
3.7.22 08:02
@JancaS84 píše:
No úplně bych to nesrovnavala s ženou po porodu, já jsem braha po porodu HA hned po šestinedělí a menstruaci jsem neměla, takže jsme se chránili ještě měsíc jinak protože kdo ví jak dlouho bych na ni při kojení ještě čekala. Ale jinak souhlasím, je jedno jestli ji bere poprvé nebo znovu po x letech. Princip je stejný

Nojo, ale to si nesplnila tu podminku zacit prvni den ms, tam je jasne, ze se musis chranit i jinak. A zas nehraje roli, zda to bylonpo pprpdu nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23631
3.7.22 10:33

Hele nevím na tohlemě upozornoval až ted nový mudr :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41172
3.7.22 10:34

Tak v příbalovém letáku je to určitě napsané