Prosím o radu ohledně těhu testu

• Fotoalbum (9)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.7.22 19:21

Prosim o radu ohledně těhu testu

Holky prosím vas o radu dělala jsem si v předešlým týdnu těhu testy 3 proužkový kazdy od jiné značky a byly slabě pozitivní byla na nich taková slabě zbarvená čárka červeně a dnes sem si udělala ten clearblue test a taky se ukázala slabě modra druha čárka mohlo by to byt těhu úplně na začátku v rozmezí týdnu či dvou? Nebo to nic neznamená? Ještě k tomu beru prášky na spaní derin 25mg asentru 100mg-antidepresivum a občas neurol 0,25 mg a jen 1 čtvrtku z celého prášku mohly testy byt ovlivněny z některým z tech uvedených prášků? a jsem 3,5 mesice po porodu nekojim a za celou dobu ms nikde :// pred 12 dny jsem spala se svým přítelem s kondomem samozřejmě aby sem nebyla těhu ale ze začátku milovaní ho neměl nasadil si ho tak v pulce tvrdil mi ze se nemůže nic stát ze se do mě vůbec před kondomem neudělal :(..omlouvám se za anonymitu ale nechci ryskovat, že by to viděl někdo ze známých

Příspěvek upraven 01.07.22 v 19:26

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
1.7.22 19:25

No, mělo by. Za dva tři dny ještě kontrolní a když dvě tak se objednej k dr :palec: :srdce: ono není kam spěchat nemuselo by být nic vidět a to čekání je pak nekonečný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 19:28

@Atisia jem právě 3,5 mesice po porodu nekojim a za celou dobu ms nikde :// pred 12 dny jsem spala se svým přítelem s kondomem samozřejmě aby sem nebyla těhu ale ze začátku milovaní ho neměl nasadil si ho tak v pulce tvrdil mi ze se nemůže nic stát ze se do mě vůbec před kondomem neudělal :(..

• Citovat
  • Nahlásit
2235
1.7.22 19:28

Dve čárky jsou jednoznacne těhotenství, ovšem bacha na pocty, uz musis byt v 5. tydnu. Jinak pokud beres leky na predpis, okamzite bych volala na gynekologii, zda v nich muzes v prvnim trimestru pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 19:29

@Atisia dobře děkujuu ❤ 😊

• Citovat
  • Nahlásit
1000
1.7.22 19:30

No bohužel může se stát. Snad víte jak se dělaj děti. To že žena kooji ještě neznamená že je chráněna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 19:32

@Villanelle maximalně vtom muzu byt jen 2 tydny tak sem si rikala ze to bude to těhu a ty slabý carky jsou protoze je jestě moc brzo na testování..děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 19:34

@Atisia ano moc dobře to vim už jedno dítko mam.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 19:38

Spolužačky - 10 měsíců po sobě
Kamarádky bratři 14mesicu po sobě

• Citovat
  • Nahlásit
2235
1.7.22 19:40
@Anonymní píše:
@Villanelle maximalně vtom muzu byt jen 2 tydny tak sem si rikala ze to bude to těhu a ty slabý carky jsou protoze je jestě moc brzo na testování..děkuji :srdce:

No jako jo, ale to znamena uz konec 4. nebo začátek 5. tydne přeci, tak jsem to myslela. Bylo to jeste pred tim editem, nez jsi doplnila, ze uz dite mas. ;)
Ale jinak plati, ze pozitivní je proste pozitivni, jak je na te druhé carce barva, neni moc o cem. Jen si pores ty leky, pokud si dite planujete nechat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 19:45

Přikládám jsem ty tehu testy snazila sem se to nafotit aby to slo aspon trochu videt :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 19:46

@Villanelle jasně :mrgreen:.
pořešim děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
16158
1.7.22 20:35

Ty prouzkove jsou jasně pozitivní, na tom plastovým nic nevidím.
Udělej si za pár dní test znovu a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10780
1.7.22 22:52

Jeden test může vyjít špatně, udělej si za dva dny další… Byla by to velká náhoda, ale možné je všechno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.7.22 08:18

Tehotensky test

Ahoj mám dotaz mám 3 dny zpoždění a test mi ukazuje ducha myslíte že to něco znamená? Jaké máte zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat