Od kdy polstarek ...?

slu
15
10.6.08 08:08

Od kdy polstarek ...?

ahoj,
chtela jsem se zeptat, od kdy muze lezet mimco na polstarku? diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.6.08 10:32

Doktoři doporučují malý polštářek od roka.

• Nahlásit
  • Citovat
286
10.6.08 10:34

Myslím, že sa odporúča vankúšik od roka…my sme však používali už odkedy malý nebýval balený v perinke. A ten vankúšik používame stále, ale musím povedať, že veeeeľmi tenučký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
10.6.08 21:39

My jsme měli tenký polštářek také už asi od 3měsíců. Malá je dobře rostená a myslím, že ji nijak neublížil. Ale musí být fakt tenký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
11.6.08 09:24

Teď budu vypadat jako blbec :lol: , dítě musí spát na polštářku?????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
11.6.08 11:45

Amira, teď jsi mě pobavila :lol: :lol: ( já taky někdy jen nevěřícně zírám) Ale: jasně že nemusí! já například polštář nikdy neměla a dodnes ho z postele vyhazuju. Prvotní dotaz zněl: od kdy MUŽE ležet dítě na polštářku, ne od kdy MUSÍ. Jinak my máme polštářek od narození, ale je opravdu supertenký (asi půl centimetru) a bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
11.6.08 13:04

my ho asi taky dali tak nejak v roce, u Peti mozna i driv, ale je taky tenoucky, je to spis aby nesjizdel dolu, kdyz sem to mela u hlavy vyvyseny. Kdyz jenom lezel na matraci tak se ho lovila po cely postylce, kdyz mel polstarek tak v nem byl zaboreny a lip se mu spalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
20.6.08 21:53

Tak my ten tenoucky mame od narozeni, maly ho mel pod hlavickou, ale od doby se umi prevalit na bricho cestuje po cele postylce, takze na nem ma spis jednu nohu a to jenom, kdyz se fakt zadari :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama