Od kdy sporťák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tedddiisek
Stálice 61 příspěvků 17.09.09 10:27
Od kdy sporťák?

Od kdypak jste svá dítka dávali do sporťáku? Mám totiž koupený fusak pouze do sporťáku, tak přemýšlím, kdy to přehodím:) chtěla bych ho vozit zatím stále sklopený ve vodorovné poloze. Je hodně prostorný, tak si myslím, že by se v něm malá vyspala, máte s tím někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 17.09.09 10:35

Sára jezdila od půl roku, holky taky.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.09 10:42

A kolik je tvému mimi? Myslím, že na tom zas tolik nesejde, pokud jde sporták sklopit úplně do lehu. Spíš tam jde o to, že hluboká korbička je přeci jen asi víc chráněna před zimou/větrem než by bylo mimi ve sporťáku.

My jezdíme stále v hluboké úpravě, jen když malého omrzí ležení a pasení koníčků, tak dáváme na chvilku opěrku do polosedu. Až bude umět sedět sám, tak jen zdvihneme opěrku a připoutáme, na zimu asi sporťák měnit nebudu, máme korbičku docela prostornou, takže by se tam měl vejít i s fusakem.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 17.09.09 10:52

NO mi měli parádně velký hluboký s polohovacími zádíčky, takže vyloženě do sporťáku šel Honzík okolo 8 měsíce a Tom vlastně nikdy? No nebo naopak Tom od narození, bo na cesty jsem velkej kočár netahala, náš sporťák šel úplně do lehu a měl polohovací nožičky, takže tam mohlo být ve fusaku i mimi, ale to byla jen cestovní varianta, pak jsem se přestěhovali na dědinu a Tom už zůstal v trojkombinaci…

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 17.09.09 11:17

Záleží na sporťáku, jestli jde do úplného lehu. my jsme přecházeli na přelomu 4. a 5. měsíce. Už se do korbičky nevešla ani bez fusaku, netož s ním :( Ale krásně ležela, takže jsem neměla výčitky svědomí ;)

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.09 12:53

Karolínku už pomaloučku chystám do sporťáku!
Hned jak bude na fusak nebo aspoň na „zadní díl“ tak jde do sporťáku.
S Kubíkem jsem to měla podobně, ale ten byl ve sporťáku od konce srpna, protože byl v hlubokém strašně nespokojený a pořád jen brečel - po přestěhování do sporťáku z něho bylo spokojené mimčo!

Malá se mi stejně do korbičky s fusakem nevejde :nevim: :nevim: :nevim:
Kočárek máme Jané Slalom a sporťák jde do lehu takže žádný problém!

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 17.09.09 12:58

Když jde do lehu, tak na tom tolik nezáleží. Náš šel ve 4 měsících, páč jsme měli malou korbičku a moc se tam nevešel.

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 17.09.09 14:54

Já chtěla s korbičkou vydržet co nejdýl. Nějak jsem se nechtěla vzdát toho vození malinkého miminka :lol:
Nakonec si malý rozhodl sám. Začal z ní vyskakovat a tak někdy v sedmém měsíci valil do sporťáku. Kupovat kšíry do korby už se mi zdálo zbytečné…
Myslím, že pokud je sporťák polohovací je to jedno. Na zimu bych brala ohled i na to, že korba je přece jen izolovanější. A když už se tam nevejde? No co se dá dělat. Prostě se bude víc balit ve sporťáku.

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 17.09.09 21:12

My jsme asi extrem, Domca sel do sportaku v 11 mesicich 8) V hlubokem byl pres zimu, coz mi vyhovovalo, ze „nemrznul“ venku 8) a hlavne mi v nem pres den vzdy odpoledne usnul, takze spal pekne 2× denne.
Jak sel do sportaku, tak nezabere a nezabere :wink:

tedddiisek
Stálice 61 příspěvků 17.09.09 22:01

tak děkuji za reakce:) Asi to vozkoušímě a uvidíme:)

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 27.04.12 13:33

Ahoj, malá má 7 měsíců, lezoj jí zuby a moc nespí. Přemýšlela jsem, jestli už by nemohla do sporťáku do pololehu, abychom zabily trochu času venku. Z pololehu se vytahuje do sedu v krmící židličce, ale sama nesedí ani si z lehu nesedne. Dík.

Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 27.04.12 14:46

My mame ted na 14 dni golfac dokonce, je polohovatelny az do lehu. Ve sportaku je ze sikma v lehu, takze asi pololehu :?: :lol: nebo lehu.
Ja bych se toho nebala, kdyz ji nebudes posazovat :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 27.04.12 15:51

No, jen mám obavu, aby mi v tom pololehu vydržela. Jak se má čeho chytit, sápe se do sedu. Je to vopice :roll: :dance: .

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 27.04.12 20:19

Další nějaký názor? :mrgreen: :mrgreen: :andel:

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 27.04.12 20:40

Malá se mi z hluboký korby sápe už min. 2 měsíce.. Je to opice, když jí posadím, tak má rovný záda a nepadá (jo, já vím, že bych neměla :roll: ) takže ve sporťáku je ode dneška - i v sedě… Tak snad tu mojí péči přežije :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >