Od září 3. karanténa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2676
11.11.21 17:57

Od září 3. karanténa

Jdu se jenom postesknout. Učím třeťáčky. Od zítřka máme opět karanténu. Od září už třetí. Takže začneme v pořadí již 5. týden online výuky. Je to děsný. Sotva si děti ve škole trochu zvyknou, tak jsme znova doma. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26990
11.11.21 18:09

:hug: U nás se naštěstí karantenit jen jednou, ale na dva týdny.

Pořád musí celá třída na týden do karantény? Jsem myslela, že to chtěli zmírnit jen na pozitivní. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79437
11.11.21 18:13

@Svistice Tak ted zkratili tu karantenu na tyden, takze s negativnim testem jim konci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7212
11.11.21 18:30

Tak přesně tohohle se děsím. Nejdřív byla jedna dcera v karanténě, to byla karanténa ještě 2 týdny. Pak šla asi na týden a něco do školy. Pak byla pozitivní, takže zase 2 týdny doma. Je to docela únavný a zatím nevidím světlo na konci tunelu. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
11.11.21 18:31
@Svistice píše: :hug: U nás se naštěstí karantenit jen jednou, ale na dva týdny.Pořád musí celá třída na týden do karantény? Jsem myslela, že to chtěli zmírnit jen na pozitivní. :roll:

Zatím musí. Nejdou pouze děti v ochranné lhůtě (po COVID). Na očkování jsou děti z mé třídy ještě malé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6933
11.11.21 18:35

@sloninka Je to děs, ale teď už to bude jen na 7 dnů ne? Mám dceru v 1tride a zatím byla jedna karanténa na 14dnu a doufejme, že nebude další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55227
11.11.21 19:44

To je mi líto. Je to celé únavné. U nás zatím pouze jednou. Byla to třída dcery koncem října. Holka to chytla na přelomu, kdy platila karanténa dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
14.11.21 16:37

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Dcera se dostala do karantény, protože mají ve školce pozitivní -celá třída v karanténě. Máme čekat na pokyny z hygieny.
Má dva sourozence. Můžou oni normálně zítra do školy? Řešila jste tohle některá? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34364
14.11.21 16:41
@vykyluci píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat. Dcera se dostala do karantény, protože mají ve školce pozitivní -celá třída v karanténě. Máme čekat na pokyny z hygieny.
Má dva sourozence. Můžou oni normálně zítra do školy? Řešila jste tohle některá? Děkuji.

Muzou. Jen pokud by dcera byla pozitivní, museli by zustat doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
14.11.21 19:46

Ano, mohou. Oni nepřišli do kontaktu s osobou C+. Karanténu by měli pouze v případě, že by byla pozitivní dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat