Odběr moči u kojence

99
17.11.15 17:31

Odběr moči u kojence

Dobrý den, zítra mám donést moč od malé, vyfasovali jsme pytlicek a děsím se že zítra ráno se mi to nepodaří, můžuodebrat vvečer moč? Nebo tommusí býtco nnejčerstvější?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10638
17.11.15 17:40

Vzala bych az ranni. Ja ho vzbudila brzo rano, dala mu pytlicek a spinkal dal. Kontrolovala jsem, az bylo nacurano, sundala jsem a jeli jsme k dr. Slo to celkem dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 17:42

@JanaOu moč by měla být správně stará max dvě hodiny ale záleží na tom, co to bude za rozbor… zkusila bych to nad ránem, můžeš zlehka zatlačit na močový měchýř…to zvládnete ;) mě se malá vyčůrala když jsem ji rozbalila na podložce v čekárně u doktorky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
17.11.15 17:46

@reinkarnace já mám právě strach že se do toho pytlíku netrefi… Přece jen nalepit správně pytlicek holčičce je umeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
17.11.15 18:06

Tý jo, nalepit pytlíček holčičce asi bude oříšek, já mám kluka, pinďa se strčí do dírky a je to…jednou, to mu bylo asi půl roku jsme pytlíček nedostali :-D to byla sranda čekat až začne a chytat do zkumavky :-D Každopádně držím palce…ale určitě bych počkala na ranní moč, já jsem malýho lehce lechtala na bříšku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
17.11.15 18:09

Pytlík se dá i koupit v lékárně (asi ne úplně běžně ve všech) nebo zdravotních potřebách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 19:06

My jsm nechali syna hrát si před odběrem na lině v kuchyni a během chvilky se vyčůral, natahla jsem do stříkačky a šli jsme ;-) :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4713
17.11.15 19:46

@JanaOu my kdysi byly hospitalizované s malou na dětském ve fn a dr. potřebovali její moč. Nalepili pytlíček, ale ani po 3 hodinách nic, čůrala jinam :mrgreen:. Řešili to jak blázen, jak to udělat. A já byla v klidu. Měla jsem vykoumáno, že stačí malou vybalit z plenky a fouknout studený vzduch na pipinku, čůrala okamžitě. Takže jsem jen poprosila o zkumavku a za půl hoďky to bylo. Podle mě je pytlíček pro holčičky na nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 19:51

@JanaOu na pytlík se vyprdni, zkus to chytit do lahvičky, kelímku nebo tak…čistého samozřejmě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
18.11.15 07:14

Cca do půl roku to jde, počkat u zkumavky, pak jsem to řešila tím pytlíkem, protože tak dlouho vleže už mrně nevydrželo a nečůralo hned. U holky je to sice složitější, ale aspoň pár kapek se chytlo vždy:-) Ten pytlík se musí ještě roztáhnout, nenechat ho placatej, pomuchlat ho, jinak tam nenateče fakt nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4713
18.11.15 18:57

@hofka malej tenkrát byly 2 měsíce, to je fakt…ale pak, když jsem potřebovala k naší dr., tak to šlo hned po vzbuzení při vybalení z plenky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama