Odbourání noční UM -2 roky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
22.11.21 06:18

Odbourání noční UM -2 roky

Zdravím maminky.

Mám 2 leťáčka a stále se mi budí na UM okolo půlnoci - 1 ráno a poté okolo 4-5.
Chtěla bych ho to odnaučit, už mi to přijde jako zvyk nehledě na to že přes den to dopoledne ji špatně. A teď se přesně budí v tyto hodiny a dožaduje se ho.

Snažím se nedat 7 dni mléko, syn se budí se šílenými hysteraky - půl hodiny pláče, řve, piští. Ukazuje směr kuchyň - vysvetluji že mléko nemám že bohužel opravdu není. Ale je to mazec, kór v paneláku. A zlepšení nevidím 8o
Takže…dneska si říkám jestly vydržet nebo vlastně ne…otázka jak dlouho.
Prosím maminky dětiček, těm kterým opravdu se těžko odnaučovalo - jak dlouho to prosím trvalo? Šlo to?
Podotýkám, že večeru mívá vždy něco od obědu nebo prostě teplé jídlo. S vodou ho akorad ještě víc výtocim když mu nabídnu místo mléka. :zed:
A je možnost že prostě sám ho přestane někdy chtít? Ale v kolika…skrz zubků, skrz ledvin :think: ahjo..

Těm kterým stačila jedna, dvě, tři noci a stačilo tak prosím to mi nepomůže :hug:
Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
22.11.21 10:06

Podle mě pomůže jen vydržet. Já odbourává noční krmení kolem půl roku a za tři dny byl klid, ale tvůj je o rok a půl starší, tak to může chvíli trvat.

Přeju pevné nervy, vydrž :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
22.11.21 11:26

@Makola děkuji tak zkusim asi opravdu vydržet. Ale v tu noc si někdy bohužel řeknu že už asi raději dám už druhý den. Ale zase přes den opak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
22.11.21 22:30

Ahoj a co mu dáváš před spaním do postýlky? jak í přes den? nají se dostatečně? dcera když v noci pila mlíka zase nejedla pak klidně celé dopoledne prostě byla plná z večera tak jsem jí to mlíko nedala… Pokud jí před den dobře večer má večeři např v 6 co tak zkusit dát mlíko do postýlky na spaní? spousta dětí ještě ve 2 nebo 3letech na spaní to mlíko má… pokud ti ale jde o to zrušit mlíko úplně tak to radu nemám..ale mlíko před spaním by mohlo vyřešit problém nočního buzení a dožadování se mléka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5072
22.11.21 22:32

Ty brdo… Mně stacily asi dve noci s tatínkem, se mnou by ro nejspíš nepochopil. Nemuzete se nejak vymenit? Ze by tatínek v noci tvrdil, ze mliko neni? Fakt to u nas vyřešilo vse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
22.11.21 22:38
@Oli.Lyon píše:
Ty brdo… Mně stacily asi dve noci s tatínkem, se mnou by ro nejspíš nepochopil. Nemuzete se nejak vymenit? Ze by tatínek v noci tvrdil, ze mliko neni? Fakt to u nas vyřešilo vse…

Souhlasím, osvědčuje se!
Souhlasím i s mlékem na noc do postýlky před spaním.
Umí se napít i sám? Co takhle připravit mu lahvičku na dosah k postylce, že se může v noci napít sám jako velký kluk. Ale lahvičku třeba s čajem. I pro něj to může být lákavá změna a krok kupředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat