Rovnani hraček

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 11:11

Rovnani hraček

Ahoj holky,
Mam prvni ditko, holcicka, necele 2 roky.
A jsem trochu plasan!

Zacala si ted obcas rovnat auticka vedle sebe, nebo vytaha vsechny poklicky a vyrovna je, vezme vsechny hracky a odnosi si je na jednu hromadu..

Je to normalni i u zdravych deti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8664
19.11.21 11:14

Pokud navazuje ocni kontakt, slysi na jmeno a adekvatne reaguje na lidi tak ano, je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
19.11.21 11:27

Kluk mi to dělá taky. Jsou mu skoro 4, dělá to taky od chvíle, kdy začal chodit. Akorát řešíme, že on si k té hromadě potom stoupne, přešlapuje z místa na místo, má zvednuté ruce v úrovni hlavy a kvílí u toho. S tím jsme už byli i u psycholožky a řekla, že ani toto není náznak nějaké poruchy. Prý to časem odezní. :nevim: Chceme teď druhý názor, protože to přetrvává dost dlouho a stupňuje se to. Ale pokud prcek JEN hromadí a skládá autíčka do řady, bude to v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
19.11.21 11:43

Nase dvouleta to dělá taky. Jinak je normalni, takže neřeším ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
19.11.21 11:56

Rovnani do rad dela i muj mladsi syn, na kterem neni vubec nic autistickeho. Naopak je socialne i komunikacne velmi zdatny. Kdyz se ho zeptam, proc to dela, tak proste stavi koleje/silnice nebo si hraje na obchod a vyskladava sve zbozi nebo se mu to proste tak libi. Kdyz dava veci na hromadu, tak to zas chysta drivi na ohen :mrgreen:. Uplne ukazkova funkcni hra na neco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1115
19.11.21 12:05

Já myslím, že jsem někde četla, že je pro věk 2-3 let přímo typické…každopádně i kdyby ne, tak pokud to je jedinné, co vás trápí, jinak je ok, tak vůbec o nic nejde :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25896
30.11.21 20:56

Dcera mi to dělala taky, rovnala hračky, plyšáky, sprcháče…
Bohužel jí to nezůstalo a je z ní puberťácký bordelář 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
30.11.21 21:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Mam prvni ditko, holcicka, necele 2 roky.
A jsem trochu plasan!

Zacala si ted obcas rovnat auticka vedle sebe, nebo vytaha vsechny poklicky a vyrovna je, vezme vsechny hracky a odnosi si je na jednu hromadu..

Je to normalni i u zdravych deti?

Podle mě ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
včera v 08:58

Naprosto zdravý 2letý synovec to dělá taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2128
včera v 09:48

Udává se, že kolem dvou let dítě staví kostky nejen na sebe (věž) ale i vedle sebe (vlak). Tohle mi přijde podobně jako dávat vedle sebe kostky. Takže podle mne to odpovídá věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
včera v 12:19

Tak nám 2 a ctritvrte rovna autícka vedle sebe nejradsi za sedacku ke zdi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a rozhodne si nemyslim, ze s nim neco je. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat