Oddálení menstruace kvůli dovolené

3425
29.6.09 19:06

Oddálení menstruace kvůli dovolené

Nevěděla jsem, kam mám toto téma zadat, tak jsem ho zadala i do gynekol. potíží, tak se nedivte, že je tu víckrát! :oops: :lol:

Holky, chci se jen zeptat, máme jet v srpnu do Chorvatska, ale menzes mi vychází zrovna na tyto dny, takže bych z koupání v moři nic neměla, existuje něco na oddálení menstruace nebo naopak na vyvolání tak o týden dřív..? Akorát je problém v tom, že stále kojím, takže to vidím s nějakými horm.tabletkami na oddálení bledě… A nějaké ZARUČENÉ babské recepty…? :-)

Díky, A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
29.6.09 21:04

Myslím, že hormony jsou jediná možnost, takže máš asi smůlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
29.6.09 21:09

Kup si menstruační kalíšek, nauč se s ním zacházet a nebude ti MS kazit dovču.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.6.09 15:17

babské rady jsou citronová voda (vymačkat hodně citronu do vody) na oddálení. Na uspíšení pak víno nebo teplá koupel, ale o týden asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
23505
30.6.09 15:38

Citron je tak na den, max na dva, za sebe bych vzala hromadu tamponů nebo zkusila kalíšek. Ta pohoda za to stojí a zvládneš vše, aniž bys vůbec o MS věděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
1.7.09 14:39

citrony na oddálení a na urychlení sex, teplá vana a víno. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.09 15:04

Ahojky, asi tě nepotěším ,ale myslím, co tu holky píši není moc reálné, jen ten kalíšek ,jinak nic moc

Ted to vem s nadsázkou, leda změnit termín dovči :o)))))))))))

MS je nepříjemná, už i to,že aby jsi nedostala nějakou infekci z bazénu nebo moře ,ale i bych se bála v takových vedrech používat tampony :o(

Tak at ti to výjde, ms na dovči nic moc, už kvůli manžovi :o), držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama