Odebrání UM večer / dcera 3 roky

225
7.8.20 15:14

Odebrání UM večer / dcera 3 roky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Dcerka bude mít příští týden 3 roky. Pije UM ráno a večer před spaním. Vzhledem k tomu, že bychom chtěli odplenkovat na noc, mi dr doporučil UM večer nedávat. Nemáte někdo tip, jak na to? Mlíčko miluje a sama si o něj říká :roll: o půl 6 má večeři, o půl 7 se jde koupat, potom vypije UM cca 250 ml a jde spát. Děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21986
7.8.20 15:33

@Reniska07 Dítěti řeknu, že je velké a večer už mlíko nebude a nedám. Maximálně mu nabídnu mlíko z hrnku k večeři (na zapití) nebo krátce po ní.
To není jaderná fyzika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
7.8.20 15:39

Když jsem otevřela poslední krabici, klukům jsem.to řekla a vysvětlili jsme si, že už jsou velký. Když došlo ještě se chvíli ptali, ale žádný drama se nekonalo. Je velká, nabídni alternativu. U nás si kluci vybrali svou novou láhev pro velký kluky na vodu a důležitě si ji začali dávat k posteli na pití. Jelikož chceš odplenkovat tak asi něco jinýho něž pití k posteli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
7.8.20 16:17

U nas se odplenkovalo bez techto zmen, nicmene pije normalni mliko a delsi dobu dostava jen tak deci; mleko miluje a kdybych mu davala, kolik si rekne, pujde to na ukor jidla. Zvlast ve vedru se na piti nekdy budi i v noci. Plenku jsem vzala po par tydnech bez nehod, kdy jsem si byla jista, ze nezapomina..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
7.8.20 16:41

U nás se také odplenkovalo i s večerním a nočním mlékem. V noci šel občas na záchod, ale většinou to vydržel až do rána. Jinak večerní mléko pije i ve 4,5 letech. Já s tím problém nemám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
7.8.20 16:48

Pije z lahvičky? Začala bych tím, že zruším lavičku a mlíko nabídnu z hrnečku. Pak posouvat mléko blíž a blíž k večeři až se stane součástí večeře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4175
7.8.20 16:51

Tříletýmu dítěti snad vysvětlíš že není mimino. Zrušila bych ho už davno. Nabídni obyc kravsky z hrnku, když nebude chtít, tak nedostane. Z flašky už snad nepije, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1926
7.8.20 16:54

U starsich deti jsem to resila tak, ze jsem nabidla kravske mleko z hrnku. Syn mi to idmitl a mleko potom uz nechtěl, dcera potom pila mleko z hrnku az do 5 let. U mladsiho syna me to ted ceka, budou mu 2 za tyden, tak uz mu ho take postupne odbouram, on ho pije jeste i v noci a to mi uz zacina vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41844
7.8.20 16:54

Odplenkovala jsem taky v téhle době a mléko pije dodnes. Dávám 210 ml napadlo mě co malinko snížit dávku :think:. Má plenku počůranou každou noc a nebo je někdy suchá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41844
7.8.20 16:56
@Ju21na píše:
U nás se také odplenkovalo i s večerním a nočním mlékem. V noci šel občas na záchod, ale většinou to vydržel až do rána. Jinak večerní mléko pije i ve 4,5 letech. Já s tím problém nemám :D

Naše to má úplně stejně a taky neřeším. Chce mlíko tak ho dám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8563
7.8.20 16:59
@mackA159 píše:
Tříletýmu dítěti snad vysvětlíš že není mimino. Zrušila bych ho už davno. Nabídni obyc kravsky z hrnku, když nebude chtít, tak nedostane. Z flašky už snad nepije, ne? :nevim:

Proc by mela rusit mliko? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4175
7.8.20 17:03
@TopSecret píše:

K čemu potřebuje tříletý dítě umělé mléko? Pokud má plnohodnotnou stravu, tak není důvod dávat um.. To je spíš závislost a zvyklost. Asi jako dudlik, plenky atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21986
7.8.20 17:12
@TopSecret píše:

Protoze kdyz dostane trete dite mliko v hrnku, tak tezko vyzahne 250 ml na ex.
Protoze tomu diteti nejde tak o to mliko, ale o tu flasku s cumlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
7.8.20 17:43

@Murka ano, pije z lahvičky. Ale tvůj postup se mi líbí :potlesk: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
7.8.20 17:44

@Ginuš ano, bohužel ve většině případů procuranou. Už jsem vyzkoušela několik značek. Tak já zkusím dát méně. Nevím, co to pro ni znamená, jestli ji to zasytí, že nemá v noci hlad. A nebo je to jen pití pro ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama