Mám odejít k milenci?

Anonymní
3.2.20 14:55

Odejit k milenci?

Chtela bych se zeptat zda ma nekdo podobnou nebo stejnou zkusenost jako ja. Pres 5 let ziji ve spolecne domacnosti s partnerem, ktereho nemiluji, od zacatku tam nebyla z me strany laska, spis to byl rozumovy vztah. Je hodny a udela pro me vse, ale ja to proste v sobe zlomit nedokazu ac jsem se moc snazila. Nicmene posledni pul rok situace vyvrcholila tak, ze jsem si nasla milence. Nikdy jsem to neudelala, tak je to pro me uplne nova situace a nevim jak se zachovat. Milenec od zacatku vedel, ze nejsem sama a situace mezi nami byla jak na houpacce, jednou super a jednou uplne na nic kdy jsme si ani jeden neposlali ani zpravu. Nedavno mi i rekl, ze me ma rad a byl by rad kdybychom byli spolu, ale ja jsme se mu k tomu nedokazala nejak vyjadrit i kdyz to mam stejne. Mam strach, ze jsem ho svym chovanim od sebe uplne odehnala protoze ted uz nekolik dni zase v kontaktu nejsme a ja se trapim a nevim co delat. Bojim se, ze uz to se mnou vzdal uplne a jsem z toho na dne. Meli jste to prosim nekdo podobne a jak jste se zachovali?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3703
3.2.20 14:57
@Anonymní píše:
Chtela bych se zeptat zda ma nekdo podobnou nebo stejnou zkusenost jako ja. Pres 5 let ziji ve spolecne domacnosti s partnerem, ktereho nemiluji, od zacatku tam nebyla z me strany laska, spis to byl rozumovy vztah. Je hodny a udela pro me vse, ale ja to proste v sobe zlomit nedokazu ac jsem se moc snazila. Nicmene posledni pul rok situace vyvrcholila tak, ze jsem si nasla milence. Nikdy jsem to neudelala, tak je to pro me uplne nova situace a nevim jak se zachovat. Milenec od zacatku vedel, ze nejsem sama a situace mezi nami byla jak na houpacce, jednou super a jednou uplne na nic kdy jsme si ani jeden neposlali ani zpravu. Nedavno mi i rekl, ze me ma rad a byl by rad kdybychom byli spolu, ale ja jsme se mu k tomu nedokazala nejak vyjadrit i kdyz to mam stejne. Mam strach, ze jsem ho svym chovanim od sebe uplne odehnala protoze ted uz nekolik dni zase v kontaktu nejsme a ja se trapim a nevim co delat. Bojim se, ze uz to se mnou vzdal uplne a jsem z toho na dne. Meli jste to prosim nekdo podobne a jak jste se zachovali?

Nemáš děti, přítele nemiluješ. Ztrácíš čas svůj i jeho, beztak by tě to dohnalo. Rozešla bych se s přítelem a s milencem se to vyvrbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24767
3.2.20 14:58
@Anonymní píše:

Přijde mi, že milence znáš moc krátce…

Osobně bych odešla od toho Tvého spolubydlícího a začala bydlet sama …

Je nějaký problém, bydlet sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
3.2.20 14:59

Chudák ten „pět let z rozumu“ chlap :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
3.2.20 15:04
@MrsNorris píše:
Chudák ten „pět let z rozumu“ chlap :roll:

Přesně. Zakladatelko udělej mu službu ať si najde jinou co ho bude mít ráda. Ty si dělej dal co chceš, ale neubližuj lidem okolo sebe kvůli vlastní pohodlnosti a sobectví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
3.2.20 15:10

Určitě se rozejdi se současným přítelem, zaslouží si někoho jiného. Tím se vyřeší i tvoje situace, pak si dělej s milencem co chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2612
3.2.20 15:12

Proč jsi v nefunkčním vztahu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3313
3.2.20 15:14

Jdi za milencem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2612
3.2.20 15:16

Nemám ráda založené diskuze, kde je otázka ze strany zakladatele, který dál nespolupracuje. To je takové - tady máte a bavte se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 16:08

@DanielaD ne ze bych nereagovala, jen jsem jeste v praci a nemam cas tak rychle odpovidat. Nevim proc tam jsem, asi ze zvyku a bojim se i zmeny :,(

• Nahlásit
  • Citovat
2612
3.2.20 16:16
@Anonymní píše:
@DanielaD ne ze bych nereagovala, jen jsem jeste v praci a nemam cas tak rychle odpovidat. Nevim proc tam jsem, asi ze zvyku a bojim se i zmeny :,(

v poho, alespoň dáš vědět ;)
každý se bojí vyjet ze zajetých kolejí, pokud nemáš děti, je to snadnější. Marníš svůj i přítelův čas. Vyřeš to, i za cenu, že budeš sama. Být s někým, jen že je hodný, to nikam nevede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13390
3.2.20 16:29

Zachovej se jako rozumný a dospělý člověk. Nejdřív jeden vztah ukonči, začni žít sama na svoje vlastní triko a pak teprve jdi do dalšího vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
3.2.20 16:46

Souhlasím s ostatními. Nejdřív zkus rozchod - i ten bude těžký, ale jdi bydlet sama, klidně s tím, že s milencem klidně choď. Ono se může ukázat, že to ze strany milence není tak horké, a budeš ráda, že nejsi za blbku.

Jinak co myslíš, že se stane, když nebudeš dělat nic? (možná) pohodlný stávající život je pro tebe nudný a neuspokojivý, děláš z přítele blbce a stejně to nikam nevede. Buď řeš zlepšení stávajícího vztahu, nebo ho ukonči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
3.2.20 17:41

Dej sanci muzi, ktereho pet let tahas za fusakli, zit s jinou zenou v uprimnem a peknem vztahu. S milencem si delej co srdce, nebo hrdlo raci :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 19:10

Jsem v podobné situaci! Jsem nešťastná, vztah mě nenaplňuje, ale mám hodného chlapa. Bohužel ho nemiluji a zůstávat v partnerství také nechci. Vím, že ho tím raním! Ale pro mě je jediné východisko - odejít.

Bude lepší odejít, než trápit samu sebe a trápit i jeho. Pokud do vztahu vlezl milenec, je to pak jasné znamení, že nejsi spokojená, nejsi šťastná a hledáš něco jiného.

Tak jako já.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama