Odejít od něj nebo ne?

Anonymní
8.7.20 16:22

Odejít od něj nebo ne ?

Je mi to hodně nepřijemne ale musí se aspoň jako anonym vypovídat… Jsem s partnerem 6 let máme spolu 1 dítě a ted nastává ten problém.. Zamilovala jsme se do svoji kamarádky.. Vím mě teď kazdej bude odsuzovat ale potřebuji poradit co dál? Přece jen co když z malou odejdu jak se na mě každý bude dívat? Co by jste na mém místě dělali vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

K97
72
8.7.20 16:39

Byla s ním dál a vedle toho vedla tajný lesbický vztah. :mrgreen:.. fakt nevím, záleží jestli chceš a umíš si představit doopravdy žít se ženou nebo je to jen nějaké pobláznění nebo sexuální touha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 16:53

Žijete pro sebe nebo pro okolí a podle okolí? Není život příliš krátký a cenný na to žít podle jiných? Chcete být šťastná a být milovaná tím, na kom Vám záleží a nebo Vás zajímá, že budete vypadat špatně, ale budete navždy nešťastná. Bez opuštění minulosti nic nového nezískáme. Bez risku také ne. Pokud se nejedná jen o platonickou lásku a ten druhý Vám ji opětuje.. pokud spolu trávíte čas a cítíte, že je to to, co si přejete a cítíte se šťastná? Tak na čem jiném sejde? Ten, kdo Vás má opravdu rád se s tím nakonec popasuje.. protože Vás má rád pro to, kdo jste a ne pro Vaší orientaci. A ano.. možná se spálíte a nakonec si najdete úplně někoho jiného. Ale.. když to nezkusíte, tak zůstanete s mužem, kterého nemilujete a budete žít v tom, že jste být šťastná ani nezkusila. Takže? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
21
8.7.20 19:03

A jsi si jistá, ze je to laska? Nejsou to třeba jen sympatie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 19:39
@Ojanka píše:
A jsi si jistá, ze je to laska? Nejsou to třeba jen sympatie?

Je to laska

• Nahlásit
  • Citovat
9312
8.7.20 19:54
@Anonymní píše:
Je mi to hodně nepřijemne ale musí se aspoň jako anonym vypovídat… Jsem s partnerem 6 let máme spolu 1 dítě a ted nastává ten problém.. Zamilovala jsme se do svoji kamarádky.. Vím mě teď kazdej bude odsuzovat ale potřebuji poradit co dál? Přece jen co když z malou odejdu jak se na mě každý bude dívat? Co by jste na mém místě dělali vy?

Co na to kamarádka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
8.7.20 20:08

A kamarádka to má jak? Taky tě miluje? Jestli jsi lesba, tak by to měl přítel vědět, aby případně mohl najít partnerku, která o něj opravdu stojí. A co si lidi myslí by mě netrápilo. Takových lidí bylo, založili rodiny a po x letech si uvědomili, že nejsou heterosexuální. Nebo si to spíš nechtěli přiznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 20:15
@Pet32 píše:
A kamarádka to má jak? Taky tě miluje? Jestli jsi lesba, tak by to měl přítel vědět, aby případně mohl najít partnerku, která o něj opravdu stojí. A co si lidi myslí by mě netrápilo. Takových lidí bylo, založili rodiny a po x letech si uvědomili, že nejsou heterosexuální. Nebo si to spíš nechtěli přiznat.

Taky mě miluje… Je taky na holky

• Nahlásit
  • Citovat
620
8.7.20 20:21
@Anonymní píše:

Tak to prvně řekni partnerovi, že jsi na ženy. Pro muže to bude prvně zklamání, ale časem to bude lepší. Pořád to bude otec dítěte. A bude si moci najít partnerku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632
8.7.20 20:40
@Anonymní píše:

Pak směle do vztahu s kamarádkou! Nikdo z vás tří zúčastněných si nezaslouží žít ve lži.
A na okolí se vykašli, je to tvůj život, ne jejich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 22:33

Holky moc Vám děkuji za rady teď už jen jak říct partnerovi že jsem na holky :confused: :grimacing:

• Nahlásit
  • Citovat
620
9.7.20 08:07
@Anonymní píše:
Holky moc Vám děkuji za rady teď už jen jak říct partnerovi že jsem na holky :confused: :grimacing:

Tak to nevím, mně kdyby partner řekl, že je gay byla bych v šoku. Upřímnost je nejlepší, nepodvádět ho s kamarádkou, ale prvně se jemu přiznat. Jinak vám to doma po sexuální stránce funguje? Jestli třeba něco netuší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 22:31

@Pet32 v sexu s partnerem to stojí za prd

• Nahlásit
  • Citovat
1233
10.7.20 01:31
@Anonymní píše:

A pred sesti lety byl uzasnej, ze jsis snimm udelala dite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632
10.7.20 06:23
@Anonymní píše:

To mi přijde celkem logické. Jako skalní heterosexuálku by mne taky zřejmě těžko uspokojoval sex s lesbou. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama