Odešla s dětmi

Napsat příspěvek
22352
24.3.20 08:30

Vypadá to, že jste s tou komunikací na štíru oba. Tím, že ses k odstěhování nevyjádřil, nepostavil, nic neřešíte, tak to vlastně znamená, že s tím souhlasíš. Soud řekne, že děti jsou malé, už tam jsou zvyklé, matka tam má zázemí, dítě přihlášené do ZŠ a neuděláš nic už. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
24.3.20 08:53
@andelka83 píše:
Vypadá to, že jste s tou komunikací na štíru oba. Tím, že ses k odstěhování nevyjádřil, nepostavil, nic neřešíte, tak to vlastně znamená, že s tím souhlasíš. Soud řekne, že děti jsou malé, už tam jsou zvyklé, matka tam má zázemí, dítě přihlášené do ZŠ a neuděláš nic už. :nevim:

Já sem se vyjádřil, hlavně sem chtěl celou situaci resit…s ničím nesouhlasím. Hlavne sem asi až moc hodnej, blbej…a asi čekám že se něco změní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22352
24.3.20 09:04
@Luky224 píše:
Já sem se vyjádřil, hlavně sem chtěl celou situaci resit…s ničím nesouhlasím. Hlavne sem asi až moc hodnej, blbej…a asi čekám že se něco změní.

Očividně máte na slovo řešit každý jiný pohled.
Jo, čekáš, doufas..a to je právě chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2094
25.3.20 11:47
@Luky224 píše:
Já sem se vyjádřil, hlavně sem chtěl celou situaci resit…s ničím nesouhlasím. Hlavne sem asi až moc hodnej, blbej…a asi čekám že se něco změní.

Netuším na co po tolika měsících čekáš? Že ji omrzí milenec, že poleze rodině na nervy a vyhodí ji.

On nepotřebuje nic řešit, relativní svoboda, příjmy od tebe i rodičů.
Už jsi měl být dávno u právníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
26.3.20 12:56
@Beckyttine5 píše:
Prostě to nevyšlo, to je život… Víš, kolik je žen, které udělaji pro svého partnera cokoliv a on je stejně i s dětmi opustí? To, že děláš maximum není vždy zárukou toho, že vztah vyjde, musí chtít oba

Navíc otázka je, co je to ono „maximum“. Často lidi dělají maximum toho, co chtějí (považují za podstatné) oni, nikoli maximum toho, co považuje za důležité partner a co by učinilo šťastného jeho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama