Odešla s dětmi

16
23.3.20 14:25

Odešla s dětmi

Ahoj, s partnerkou jsme řešili nějaké problémy…tedy spíš partnerka řešila to že už mě nemiluje, že ji vzah ochladl…je pravda že už nějakou dobu byla chladná a mne se moc nevěnovala. Říkala že se přestala těšit na to až přijdu z práce, až budu plánovat nějaký výlet atd… Máme syna 6 a dcerku 2 roky. Samozřejmě že to vyustilo v občasné hádky, několikrát sem jí řekl že ten stav co požíváme je její vina. Měla už problém mi dát pusu, natož se semnou vyspat, už sem si přišel že vedle ní mohu jen být, nedotýkat se…až se jednoho dne sebrala a odstěhovala k mamě…to jsem po sedmi letech života nečekal. Začla mi vyčítat co jsem ji kdykoliv v minulosti řekl, když se mi něco nelíbylo, nebo bylo něco špatně. Jsem zrovna ten kdo řekne všechno narovinu a má rád ve věcech jasno. Když sem řekl že jsme měli o věcech víc mluvit a měla vše řešit dří, tak jen odvětila ze teď už je to jedno. Několikrát sem se prosil aby se vrátili a ať všemu dá čas a šanci, že už jen ty děti si to zaslouží…Teď po devíti měsících mi je schopná říct že je spokojená a štastná sama a že jí to takle vyhovuje. Já se v celé té situaci jen motám, pořád ji miluju a chci vše vrátit zpět. Má to smysl? má cenu tomu dávat pořád nějaké naděje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18795
23.3.20 14:53

Když s tebou být nechce, tak asi ne. Moc nechápu, čemu se tak strašně divis, mě říct manžel, že mě nemiluje, nechce se mnou být a viděla bych, že se mu hnusim, tak bych to ukoncila sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1473
23.3.20 15:01

Chtít musí oba, tady chce jen jedna strana a to je, bohužel, málo.. :roll:
Ke tvé škodě navíc zjistila, že jí to takto vyhovuje a je spokojená..
Má někoho? ;) Pokud ne, a jste v kontaktu, co ji pozvat na rande? večeře, kino, divadlo (až se situace u nás uklidní!)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.3.20 15:09

Divím se tomu že jsem nic neudělal, doma sem fungoval jak s dětma tak i se vším co bylo potřeba, dovolené…zařízené bydlení, auto a vše kolem. Jen prý v poslední době nebyla štastná, ale od začátku nějaké krize k odchodu bylo pouze pár měsíců…asi čtyři…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24304
23.3.20 15:11

Nemá. Očividně pohár přetekl a už se to nedá vrátit. Indicií a možností jsi měl dost. Pak už prostě ztratila zájem. Ten stav co jste spolu prožívali rozhodně nebyla jen její vina.
Pouč se z chyb, pečuj o děti a nech ji žít.
Taky jsem odešla s malými dětmi, už je to 6 let a nelitovala jsem doteď. Spíš toho, že jsem to nerozsekla dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24304
23.3.20 15:14
@Luky224 píše:
Divím se tomu že jsem nic neudělal, doma sem fungoval jak s dětma tak i se vším co bylo potřeba, dovolené…zařízené bydlení, auto a vše kolem. Jen prý v poslední době nebyla štastná, ale od začátku nějaké krize k odchodu bylo pouze pár měsíců…asi čtyři…

A jak ses zajímal o ni? Co jste dělali jen spolu? Zkusili jste něco nového, někam se posunuli..? Dovolené, bydlení, auto…to nestačí. Důležité je co je uvnitř. Jaký náboj a sílu má váš vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.3.20 15:17

Tady kdo chce od začátku jsem opravdu pouze já, děti si beru co mi práce dovolí a to je často…takže se mi povede je mit i tri dny v týdnu, další věc je že jsou 70km daleko a to cestování mě nebaví, ale udělám pro ně vše. Jestli někoho má nevím, asi nemám ani odvahu to zjištovat. Určitě bych ji rád někam pozval, ale už teď vím odpověď. Semnou se baví pouze a jen kuli dětem, za celou dobu co jsou pryč se nezeptala jak se mám, co v práci…jak se vede a kolik mám cestování atd…prostě bez jakékoliv otázky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
23.3.20 15:23

Prostě to nevyšlo, to je život… Víš, kolik je žen, které udělaji pro svého partnera cokoliv a on je stejně i s dětmi opustí? To, že děláš maximum není vždy zárukou toho, že vztah vyjde, musí chtít oba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
23.3.20 15:25

A co si dělal aby k tomu nedošlo? Nemyslím teď, ale předtím. Ty píšeš jen negativitu - za vše může na, na nic se tě nezeptá, nevěnovala se ty. A ty jses ji věnoval, zeptal ses ji jak se má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.3.20 15:25
@andelka83 píše:
A jak ses zajímal o ni? Co jste dělali jen spolu? Zkusili jste něco nového, někam se posunuli..? Dovolené, bydlení, auto…to nestačí. Důležité je co je uvnitř. Jaký náboj a sílu má váš vztah.

Tím že jsme stavěli dům a do toho děti tak moc příležitostí nebylo. Vpodstatě spolu jsme si užívali pouze dětma po výletech atd…nějaké akce s kamarády a další rodiny, jinak hlídání bylo minimum…sami sme málokdy někam vyrazily..Já sem byl ten co žil v tom jak je všechno dokonalé a vlastně i všichni kolem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24927
23.3.20 15:31
@Luky224 píše:
Ahoj, s partnerkou jsme řešili nějaké problémy…tedy spíš partnerka řešila to že už mě nemiluje, že ji vzah ochladl…je pravda že už nějakou dobu byla chladná a mne se moc nevěnovala. Říkala že se přestala těšit na to až přijdu z práce, až budu plánovat nějaký výlet atd… Máme syna 6 a dcerku 2 roky. Samozřejmě že to vyustilo v občasné hádky, několikrát sem jí řekl že ten stav co požíváme je její vina. Měla už problém mi dát pusu, natož se semnou vyspat, už sem si přišel že vedle ní mohu jen být, nedotýkat se…až se jednoho dne sebrala a odstěhovala k mamě…to jsem po sedmi letech života nečekal. Začla mi vyčítat co jsem ji kdykoliv v minulosti řekl, když se mi něco nelíbylo, nebo bylo něco špatně. Jsem zrovna ten kdo řekne všechno narovinu a má rád ve věcech jasno. Když sem řekl že jsme měli o věcech víc mluvit a měla vše řešit dří, tak jen odvětila ze teď už je to jedno. Několikrát sem se prosil aby se vrátili a ať všemu dá čas a šanci, že už jen ty děti si to zaslouží…Teď po devíti měsících mi je schopná říct že je spokojená a štastná sama a že jí to takle vyhovuje. Já se v celé té situaci jen motám, pořád ji miluju a chci vše vrátit zpět. Má to smysl? má cenu tomu dávat pořád nějaké naděje?
@andelka83 píše:
Nemá. Očividně pohár přetekl a už se to nedá vrátit. Indicií a možností jsi měl dost. Pak už prostě ztratila zájem. Ten stav co jste spolu prožívali rozhodně nebyla jen její vina.
Pouč se z chyb, pečuj o děti a nech ji žít.
Taky jsem odešla s malými dětmi, už je to 6 let a nelitovala jsem doteď. Spíš toho, že jsem to nerozsekla dřív.

Tak tak, už jsi překročil tu čáru, za kterou už nejde vrátit se zpět, a nějak to nechceš vidět. Ji obvniňuješ, věci tzv.na rovinu tuším, že z Tvé strany bylo neomalené řečeno, a teď je spokojená, tak už to nech být a nechtěj po ní, ať komunikuje o něčem jiném, než o dětech. Taky proč by se na Tebe ptala..

Myslím, že jsi opět typický příklad chlapa, co neposlouchal, když si žena na něco stýskala, jako že ti musela udělat x-krát. Pak není divu, když padne návrh na rozchod/rozvod, a chlap se pak ještě diví.
A dovolené, bydlení a auto..to jsou věci, důležitější je zájem od partnera, který se jí asi nedostával. Nech ji být a prostě se s tím smiř a snaž se hlavně aby ses dokázal domluvit kolem dětí a měj už svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.3.20 15:34
@smajlik345 píše:
A co si dělal aby k tomu nedošlo? Nemyslím teď, ale předtím. Ty píšeš jen negativitu - za vše může na, na nic se tě nezeptá, nevěnovala se ty. A ty jses ji věnoval, zeptal ses ji jak se má?

v podstatě sem se snažil být co nejvíc doma a co nejvíc pomáhat a věnovat se, každý víkend sem se snažil vymyslet nějakou akci, aby sme na sebe doma nekoukali…trochu tím odlehčit situaci. Problém u mě byl asi ten že sem se chtěl o věcech víc bavit a asi tím sem si to i zasloužil…ale odpovědi typu nevím mi dávali zabrat. V podstatě já je miloval tak že už jen to že řekla že není štastná mě celkem srazilo vaz…ale jak plynul čas tak sem viděl že jí na věc už tolik nezáleží jako dřív…
Já byl z těch kdo se pořád ptal jak se má, co doma, co děti, co ve školce atd…minimalně jednou denně sem volal a těch zpráv taky nebylo málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.3.20 15:39
@Žirafa 69 píše:
Tak tak, už jsi překročil tu čáru, za kterou už nejde vrátit se zpět, a nějak to nechceš vidět. Ji obvniňuješ, věci tzv.na rovinu tuším, že z Tvé strany bylo neomalené řečeno, a teď je spokojená, tak už to nech být a nechtěj po ní, ať komunikuje o něčem jiném, než o dětech. Taky proč by se na Tebe ptala..Myslím, že jsi opět typický příklad chlapa, co neposlouchal, když si žena na něco stýskala, jako že ti musela udělat x-krát. Pak není divu, když padne návrh na rozchod/rozvod, a chlap se pak ještě diví.
A dovolené, bydlení a auto..to jsou věci, důležitější je zájem od partnera, který se jí asi nedostával. Nech ji být a prostě se s tím smiř a snaž se hlavně aby ses dokázal domluvit kolem dětí a měj už svůj život.

Právě že ona si nikdy na nic nestěžovala a není ani z těch kdo by si na věci stěžoval. Myslím že mojí pozornosti a pomoci měla dost, vždy stačilo říct a rád sem pomohl, vyhověl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24927
23.3.20 15:48
@Luky224 píše:
v podstatě sem se snažil být co nejvíc doma a co nejvíc pomáhat a věnovat se, každý víkend sem se snažil vymyslet nějakou akci, aby sme na sebe doma nekoukali…trochu tím odlehčit situaci. Problém u mě byl asi ten že sem se chtěl o věcech víc bavit a asi tím sem si to i zasloužil…ale odpovědi typu nevím mi dávali zabrat. V podstatě já je miloval tak že už jen to že řekla že není štastná mě celkem srazilo vaz…ale jak plynul čas tak sem viděl že jí na věc už tolik nezáleží jako dřív…
Já byl z těch kdo se pořád ptal jak se má, co doma, co děti, co ve školce atd…minimalně jednou denně sem volal a těch zpráv taky nebylo málo.

A ona je nějak míň komunikativní než Ty, nebo neměla třeba pocit, že ji svou láskou už tak trošku dusíš? Vysvětlila Ti důvod/y?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
23.3.20 15:53
@Luky224 píše:
Divím se tomu že jsem nic neudělal, doma sem fungoval jak s dětma tak i se vším co bylo potřeba, dovolené…zařízené bydlení, auto a vše kolem. Jen prý v poslední době nebyla štastná, ale od začátku nějaké krize k odchodu bylo pouze pár měsíců…asi čtyři…

Víš, ale tohle vždycky nestačí, to je hezký, že se postaras o bydlení, auto a dovolené. Ale musíš také ženskou vnímat jako zenskou, občas udělat hezký gesto, ukázat ji, že je pořád ženská, že se ti líbí, že si ji vážíš jako ženy a matky. Dát jí volný den, poslat ji třeba na oběd s kamaradkou, zkrátka ji ukázat, že je pro tebe jedinečna (trošku klišé, ale je to tak). Proč si vy chlapi myslíte, že tím, že zaridite finance, tak si sedneme na zadek? My by jsme bez vás hlady neumřely :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama