Odetkla mi plodovka nevím

24
16.1.22 23:39

odetkla mi plodovka nevím

Ahoj, jsem 39+2tt a dneska se mi stala před hodinou taková zvláštní věc měla jsem sex s přítelem který se do mě udělal pak jsem chvilku asi 4minuty lezela stoupla si a zacala ze me tect jakoby voda mezitim bylo i vite co ale u proste kapicky vody jako kdybych čurala byla to takova menší loužička, co myslíte mohla by to byt plodova voda? zatim nemam zadne bolesti vubec nic :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1065
16.1.22 23:52

No tak vložku a do nemocnice ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14708
16.1.22 23:54

Plodova voda je naruzovela a ma nasladlou vuni. A kdyby to byla plodovka, tak bolesti jeste nemusi prijit, klidne nekolik hodin. Ale pokud do 24 hodin od odtoku plodovky nedojde k porodu, lekari nasazuji ATB, aby se k miminku nedostala infekce.

Takze pokud si nejsi jista, vezmi si porodnickou vlozku a jed do porodnice. Tam zkontroluji, jestli je to plodovka, nebo ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42775
17.1.22 01:03

Mě odtekla najednou a kontrakce jsem měla až za 3 hodiny, takže to plodovka být může.
U druhého jsem ležela v porodnici a myslela si, že odtéká plodovka a nebylo to tak :nevim: pro svůj klid bych zajela do nemocnice. Dej vědět ;) držím palce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková