Odhalení pohlaví - balonky

119
25.2.21 15:13

Odhalení pohlavi -balonky

Ahooj:)
za 2týdny mám první screening a doufám, že se dozvíme pohlaví našeho miminka.

Chtěla bych se ale zeptat, kdo máte zkušenosti, jak to funguje, když bych chtěla balónky, jak se prasknou a vystřelí modré nebo růžové? :lol: :lol: To se někam pošle obálka, nebo jak to funguje?
A kde najdu takovou firmu? Jsme z UH. Hradiště

:srdce: Předem děkuji za odpovědi a zkušenosti:) papá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7638
25.2.21 15:14

A chceš aby to bouchnu rovnou doktor u toho screeningu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
25.2.21 15:14

No podle mě to funguje tak, že vám to doktor napíše do obálky a tu pak dáte někomu, kdo balónky objedná a celý to zařídí. Pochybuji, že to dělá firma :lol: A mimochodem bych počkala po druhém screeningu, po tom první je to spíš odhad ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63171
25.2.21 15:15

Po prvním screenu je to zbytečné, pohlaví není pořádně vidět. Jinak dr napíše do obálky, predas firmě a ta to udělá.. Za mě hloupost, ale každý dle svého, no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
25.2.21 15:17

To nechápu. To lidé odmítnout nechat si to sdělit u doktora a čekají na balonky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
25.2.21 15:20

Dobře děkuju:D počkáme do druheho a někoho pověřím. Ja to chci hlavně pro rodinu, všichni maji velkou radost a taky si to chceme užít s oslavou a tak jak jsme zvyklí slavit tyto příjemné chvíle:) navíc nám to přijde super :palec: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
25.2.21 15:21

@MrsNorris mně přijde Škoda si to nechat říct jen tak, navíc mi nepovolili ani muže na screening, tak by to byla Škoda i tak a je hezké to oznámit timto cele rodině, kord když jsou asi vice natěšení než my :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
25.2.21 15:23

Doktor to napíše do obálky a ty ji předáš někomu, kdo je ochoten tu šaškarádu zařídit. Kamarádka, sestra… Asi to vypadá dobře na instáči, ale já si myslím, že pohlaví by měli vědět prvně rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
25.2.21 15:27

@Čičorečka pro tebe to je šaškaráda, ne pro nas :nevim: a taky je to jen tvuj nazor, proč se vůbec namáháš komentovat?! Asi se ptam na zkušenosti, protože MY jsme se tak rozhodli tak laskavě nepřispívej :pankac: nashle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
25.2.21 15:28

A spíš než teda balonky, tak se mi líbí nápad třeba dortu a barevného korpusu. Z toho aspoň všichni něco mají. :D
Ale ne, přijde mi to celkově jako strašný kýč.

Budu ráda, když pohlaví budu vědět já s partnerem jako první a pak se rozhodneme, jestli to řekneme rodině nebo si to právě necháme jako překvapení pro ně. :)

• Citovat
  • Nahlásit
119
25.2.21 15:29

@Dinocco o dortu taky přemýšlíme, spiše jsem chtěla vědět jestli to tady v UH někdo objednaval, případně kde se to dá objednat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
25.2.21 15:32
@Kk123 píše:
@Čičorečka pro tebe to je šaškaráda, ne pro nas :nevim: a taky je to jen tvuj nazor, proč se vůbec namáháš komentovat?! Asi se ptam na zkušenosti, protože MY jsme se tak rozhodli tak laskavě nepřispívej :pankac: nashle

No tak ptala ses, jak to chodí. Já jsem odpověděla, jak to chodí. A ano, názor na toto téma mám svůj a ve veřejné diskuzi ho můžu napsat. Nashle :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
25.2.21 15:33

@Kk123
Za tohle si někdo nechává platit? :D Tak to je masakr…
Nevím, asi bych spíš přemýšlela nad tím, jak bych peníze mohla ušetřit a koupit pro dítě něco jiného. Z tohoto stejně nic mít nebude. Ale chápu, tvá věc.
Jen mě fakt zaráží, jestli zrovna na tohle existují firmy a kolik taková „sranda“ stojí. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 15:34

Radila bych počkat. Byla jsem ve 20.! týdnu na 2. screeningu, prosím u Apolináře!, a tam mi 2 doktorky tvrdily, že je to holka, i podle postavení močového měchýře. Nebudu napínat, v 34. se z ní vyklubal kluk.

Jinak to funguje tak, že vám doktor napíše pohlaví do obálky, v obchodě, kde prodávají ty serepetičky, dáte obálku prodavačce a ta podle toho naplní balonek/balonky.

Prosím ponechat anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
119
25.2.21 15:35

Moc nechapu proč jste tak proti tomu:D jsme mladí, kreativní a oslavujeme snad uplně vše, spiš si nedokážu představit že bych to rodině jen tak měla oznámit :/ asi to není pro kažného ale i já si chci užít překvapení, radost bysme měli totiz stejnou z obou pohlavi.
Děkuji za zkušenosti, papa :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat