Valentýn 2021

Anonymní
8.2.21 01:11

valentýn 2021

Ahoj, slavíte s partnerem valentýn? :D
popřípadě nějaké tipy na dárky a co ste pořídily tomu svému :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.2.21 01:15

Neslavíme, není to náš svátek. Zamilovaní jsme stále :palec: Na tom se nic nezmění s dárkem, nebo bez dárku :think: :)

• Citovat
  • Nahlásit
13510
8.2.21 04:21

Nijak zvlast to neslavime, ale drobnosti si pro radost davame (i bezne pres rok). Letos mam pro manzela nachystanou vazelinu na rty s ovocnou vuni (ta se v zime hodi) a sadu kartacku Curaprox se zimnim motivem (srdickove nejsou) :lol: :lol: :lol:
Dohodli jsme se, ze sladkosti ne, at netloustneme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.2.21 06:06

Za normálních okolností ne, ale vzhledem k tomu, že jinak letos nic není, už se mi v hlavě rodi plán, jak si ten unor aspon trochu zpříjemnit. Dárky ne, ale nějakou speciální veceri a něco sladkého udělám - ve valentynskem duchu. Aspoň je jakoze příležitost vylézt trochu ze stereotypu. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52291
8.2.21 07:30

Slavime po nasem. Spolecna vecere i deti a neco sladkeho spolecne si dame. Od deti i muze vzdy neco dostanu (prani, kvetinu a neco prave dobreho za skran).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15670
8.2.21 07:34

Objednáme si jídlo. A upeču roladu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
8.2.21 07:58

Nijak to neslavíme. Akorát mi manžel před pár dny říkal, že ty boxerky co dostal na Vánoce jsou super, ať mu ještě objednám. Tak jsem mu 3 ks objednala a dostane je teda na Valentýna. Intimissimi má akci, že na ně zdarma vyšije iniciály. To se mi líbilo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
8.2.21 09:17

Ne slavíme nějak velkem, dáme si drobnost - kytku/víno a společně si uděláme nějakou fajn večeři :kytka: ostatně jako tak nějak i během zbytku roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
8.2.21 09:49

Slavíme jen ve stylu, že si dáme drobnost a jsme rádi, že jsme spolu, nic velkého. Jako dárek jsem objednala masážní olejíčky, svíčku a šlehaný tělový krémík. Jinak si napustíme vanu se svíčkama a budeme mít hezký večer ve dvou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat