Valentýn - dárek pro muže

70
9.2.21 10:52

Valentýn - dárek pro muže

Co chystáte pro vaše partnery/manžely/milence k Valentýnu?
:think: :D
Máte v plánu něco originální? Podělte se :)..nebo klasika - nachystáte večeři a dáte si spolu víno, film a uděláte si pěkný večer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64264
9.2.21 10:57

Cece, nic.. Neslavime :think: kdyby ano, tak nějakou dobrou bastu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
9.2.21 11:12

My to nějak neslavíme, že bychom kvůli tomu př. kupovali pizzu ve tvaru srdce (viz. lidl) :roll: dáme si něco dobrého a uděláme si pěkný večer…nic víc, nic míň :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 11:18
@-xoxo_Ivv- píše:
Co chystáte pro vaše partnery/manžely/milence k Valentýnu? :think: :D
Máte v plánu něco originální? Podělte se :)..nebo klasika - nachystáte večeři a dáte si spolu víno, film a uděláte si pěkný večer?

Nejlepsi darek k valentynu pro muze by bylo to, kdybyste valentyn vubec neslavili a vubec se o nem nezminovala a dala mu klid a pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.2.21 11:19

Dáme si dobrou večeři a koupila jsem mu valentýnskou sadu degustačních piv, tak budeme ochutnávat.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
9.2.21 11:21

Nejlepší dárek co mu můžeš dát je když tě večer nebude bolet hlava :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
9.2.21 11:29

Neslavíme a ani spolu ten den nebudeme a netrápí nás to 😁Koncem února máme výročí a to maličko oslavíme. Kdyby bylo někde otevřeno, tak zajdem na dobrou večeři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4372
9.2.21 11:40

Už jsem to psala včera. Manželovi jsem objednala oblíbené boxerky o kterých se zmínil, že jsou super, ať mu je někdy doobjednám. Měli na ně v intimissimi akci - vyšitý monogram zdarma. Tak jsem mu je objednala a když se blíží ten Valentýn, tak že mu je dám. No samozřejmě kurýr zazvonil včera, když byl manžel i dcera doma. Tak dlouho otravovali, co že to přinesl, až jsem mu je dala rovnou. :lol: Takže žádné dárky na Valentýna se tedy nekonají, tak jako každý rok. :lol: My to teda opravdu neslavíme. Dobrou večeři při svíčkách máme doma téměř každý pátek a nedělní oběd bývá taky spíše extra. Takže nic ještě víc extra chystat nehodlám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
9.2.21 11:43

Objednáme sushi a možná nějaký to kvítko dostanu :D jinak asi nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
9.2.21 11:45

Určitě potěší třeba dobrá večeře. Restaurace jsou zavřený, tak dobře uvařit :hug: Valentýn podle mě úplně není o dárkách, ale spíš o to vzpomenout a vymyslet něco originálního co může být klidně jen maličkost :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21262
9.2.21 11:52

Nastesti to resit nemusim, pac to neslavime. Uz takhle mam problem vymyslet co k narozeninym, svatku a vanocum, pac on nic nechce a měkouše nebere jako dary…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
9.2.21 12:19

@-xoxo_Ivv- Manžel ode mě dostane dobrou čokoládu (jako každý rok :mrgreen::lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
9.2.21 12:29

Nic, neboť takový den neslavíme. A kdybychom náhodou slavili, tak bych na večer připravila nějaké pohoštění a vínko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
9.2.21 12:32
@Příjemné Pondělí píše:
Nejlepsi darek k valentynu pro muze by bylo to, kdybyste valentyn vubec neslavili a vubec se o nem nezminovala a dala mu klid a pokoj.
:palec: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13281
9.2.21 13:08
@Paola21 píše:
Dáme si dobrou večeři a koupila jsem mu valentýnskou sadu degustačních piv, tak budeme ochutnávat.)

Kdeee, prosím kde jsi koupila sadu piv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat