Odhlášení z úřadu práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 09:07
odhlášení z úřadu práce

Prosím o radu, jsem vedena na úřadu práce, mám přislíbeno nové zaměstnání od 1. ledna 2019 a nastupuji do práce. Kdy nejpozději to musím nahlásit na úřadu? Anonym, citlivé téma.

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 11.12.18 09:10

stačí až nastoupíš..budou po tobě chtít pracovní smlouvu, a tu dostaneš až při nástupu ne? tak myslím že se to musí do tří dnů po nástupu nahlásit a donést smlouvu.. :think:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 11.12.18 09:18

Stalo se mi, že jsem nastoupila do práce a hned měla takové směny, že jsem se tam dostala až za týden ( i jejich úřední hodiny v tom hrály roli).Poslala jsem, ale kopii smlouvy poštou s vysvětlením. Paní už to tam měla potom v té mé složce a bylo to v pohodě.

kvaček
Extra třída :D 14131 příspěvků 11.12.18 09:57

U nás do 3 dnů, se smlovou, když je člově kž zaměstnaný.. Bez smlouvy, bych se neodhlašovala, nikdy člověk neví

Ginella
Kecalka 369 příspěvků 11.12.18 09:57

Správně by to mělo být do 3 dnů, ale stačí jim to poslat i do mailu. Já taky od ledna nastupuju do práce, dnes jsem byla na úřadu na plánované schůzce, paní jsem to nahlásila. Ona si to zapsala a dala mi týden od nástupu do práce na to, abych jí to donesla, mám přijít až budu mít cestu kolem nebo případně poslat tím mailem. :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67505 příspěvků 11.12.18 11:25
@Anonymní píše:
Prosím o radu, jsem vedena na úřadu práce, mám přislíbeno nové zaměstnání od 1. ledna 2019 a nastupuji do práce. Kdy nejpozději to musím nahlásit na úřadu? Anonym, citlivé téma.

No, pokud už nepobíráš podporu, tak se můžeš klidně ohlásit už teď, alespoň už tam nebudeš muset chodit.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67505 příspěvků 11.12.18 11:32
@smurfka píše:
stačí až nastoupíš..budou po tobě chtít pracovní smlouvu, a tu dostaneš až při nástupu ne? tak myslím že se to musí do tří dnů po nástupu nahlásit a donést smlouvu.. :think:

Tak teoreticky může mít smlouvu i dříve, nikde není řečeno, že se musí podepisovat při nástupu, já ji třeba už mám a taky nastupuju od ledna.

Váš příspěvek
Reklama