Pracujete prosím u MM Reality?

913
10.12.18 18:51

Pracujete prosim u MM Reality ?

Ahoj, prosim o zkusenosti, zajima mne prace :mavam: realit. maklere. Prip. Jak probiha zaucovani novacku. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2974
10.12.18 19:05

Musí to být. Přímo MM reality? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
10.12.18 19:08

@Terkapali prispejte jakkoli :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
10.12.18 19:11

U nás to funguje tak. Že se většinou nabírají makléři, kteří mají aspoň trocha zkušenosti, pokud ne, tak se zaučuje ato. Práce na PC hlavně s Real. Systémem, vystupování, nabírání náboru apod. Je toho strašně moc a obsáhlé nevím co Vás konkrétně zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
11.12.18 15:58

@Terkapali Dekuji. Jak dlouho asi zauceni trva ? Je dance delat tuto praci i pro MD ? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
11.12.18 16:06

@Barborika já osobně bych ji při MD dělala jen. Kdybych neměla moc zakázek… Pak je to dost časově náročné, další věc, prohlídky se dělají i o víkendu, svatkach, prázdninách… A hlavně večer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
14.12.18 12:23

@Barborika Dobrý den, manžel dělá u mm reality už docela dlouho, ale už dřív dělal realitního makléře. Co vím od něj, tak nováčci procházejí normálně školením. Které jim oni zajistí. Pak je to hlavně o vaší snaze za kterou jste i ohodnocen. Je to podle mě spíš na dlouhodobou spolupráci, než krátkodobou pokud se tím chce člověk pěkně uživit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
28.2.19 13:43

@Barborika Já jsem si také zjišťovala nějaké informace ohledně práce u M&M reality a našla jsem stránky kde píšou přímo ti zaměstnanci, tak mi to přišlo docela dobré si udělat nějaký obrázek. Zkuste se třeba mrknout. https://cz.indeed.com/…-A.s/reviews https://www.vimvic.cz/…e/mm-reality

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama