Zákeřné kolegyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 09:51
Zákeřné kolegyně

Setkaly jste se s tím, že kolegové se vás snaží vyštípat a závidí vám osobní spokojenost a úspěch v životě? Někdy to dost otravuje, obzvlášť s hloupými člověk nehne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13335 příspěvků 10.12.18 09:54
@Anonymní píše:
Setkaly jste se s tím, že kolegové se vás snaží vyštípat a závidí vám osobní spokojenost a úspěch v životě? Někdy to dost otravuje, obzvlášť s hloupými člověk nehne.

Jen s pár lidmi během 21 let v pracovním procesu. Lepší si takových lidí moc nevšímat. Závidět budou totiž i rakovinu a vyhořelý dům. O tvém působení v práci rozhodují kolegové nebo nadřízený? :?

Karolínka86
Stálice 94 příspěvků 10.12.18 10:06
@Russet píše:
Jen s pár lidmi během 21 let v pracovním procesu. Lepší si takových lidí moc nevšímat. Závidět budou totiž i rakovinu a vyhořelý dům. O tvém působení v práci rozhodují kolegové nebo nadřízený? :?

Jde o to, že jsou to vždy stejné typy - chudinka, ublížená, otrávená, že vůbec musí v práci něco dělat. Pomluvy, drby, kdo to má snášet? To musí být někteří takoví, že se snaží svést svou práci na druhé … . Ještě k tomu vedoucí nic nechce řešit, v práci nejsou jasné kompetence kdo co dělá, a mě to prostě vadí.

terien
Echt Kelišová 9110 příspěvků 10.12.18 10:20

Nesetka. Ale zase jsem potkala lidi, kteří měli pocit, že je všichni řeší a strašně jim závidí a že se všechno točí kolem nich a ještě měli potřebu to probírat s vedením.

Freesia
Kecalka 324 příspěvků 10.12.18 10:22
@Russet píše:
Jen s pár lidmi během 21 let v pracovním procesu. Lepší si takových lidí moc nevšímat. Závidět budou totiž i rakovinu a vyhořelý dům. O tvém působení v práci rozhodují kolegové nebo nadřízený? :?

Ano, to je velmi trefně napsané.

monique1112
Povídálka 44 příspěvků 10.12.18 10:23
@Anonymní píše:
Setkaly jste se s tím, že kolegové se vás snaží vyštípat a závidí vám osobní spokojenost a úspěch v životě? Někdy to dost otravuje, obzvlášť s hloupými člověk nehne.

Jednou jsem se setkala s o generaci starsi kolegyni, ktera mi delala peklo v praci a to doslova. Pracovala jsem pro ni, ale nebyla ma nadrizena, ackoliv s mou nadrizenou mela dobry vztah,takze pomoci bych se nedovolala. Snazila jsem se co nejdrive odejit, jinak to neslo. Dodnes nevim proc se tak chovala. Asi jsem byla mladsi, zavidela, fakt nevim, ale byla to sikana.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 10:26

@terien já mám úplně stejnou kolegyni, ona teda navíc ještě veřejně probírala to že má ovulaci v době když se snažila o dítě, se vším lezla za vedoucí a i teď když je na RP se navštěvují. Já ji označovala jako energetického upíra, vždy jsem měla pocit po dni stráveném s ní na pracovišti že jsem psychicky úplně vycucaná. Ale faktem je že se potají na její účet bavili úplně všichni…

Russet
Extra třída :D 13335 příspěvků 10.12.18 10:29
@Karolínka86 píše:
Jde o to, že jsou to vždy stejné typy - chudinka, ublížená, otrávená, že vůbec musí v práci něco dělat. Pomluvy, drby, kdo to má snášet? To musí být někteří takoví, že se snaží svést svou práci na druhé … . Ještě k tomu vedoucí nic nechce řešit, v práci nejsou jasné kompetence kdo co dělá, a mě to prostě vadí.

Tak to by měl řešit asi vedoucí, ale mám zkušenost, že většinou jsou to pro něj žabomyší spory a mává rukou. U nás jsou práce jasně dané a taky jsou kolegyně, co zavidí, když něco dostaneme navíc (nějakou vychytavku, počítač atd.), když u práce kecáme (u některé to jde, ale někdy fakt dvě hodiny sedím a mlčím, abych něco nezvorala), že se asi jako nudíme a měly bychom dostat práce víc. Kdysi jsem měla takovou lenivou kolegyni, co si ráda čoudla v práci a chtěla mít dost času a málo práce. Já makala za dvě, byla jsem mladá a blbá. Díky tomu jsem se hodně naučila a pak jsem měla i lepší „kredit“. Sice jsem dostávala extrabuřty, ale byla jsem prostě zběhlá ve všem a poradila jsem si se vším. Teď začínám na jiném místě a dost mě štve, že znalosti musím zase čerpat od základu, dělám něco jiného. Takže se snažím toho zase co nejvíc umět a ty, které se třeba rády svezou, neberu tak tragicky. Když řekne, že je unavená, tak se pousměju (já mám asi být se čtyřleťákem neustále růžolící a neunavená). Budu ještě přes dvacet let pracovat, tak si nehodlám kazit náladu chudinkami, co stejně nikdy spokojené nebudou. Fakt jsem zažila skoro blázna kolegyni a to, co mám teď, je ještě fajn :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 13335 příspěvků 10.12.18 10:31
@Anonymní píše:
@terien já mám úplně stejnou kolegyni, ona teda navíc ještě veřejně probírala to že má ovulaci v době když se snažila o dítě, se vším lezla za vedoucí a i teď když je na RP se navštěvují. Já ji označovala jako energetického upíra, vždy jsem měla pocit po dni stráveném s ní na pracovišti že jsem psychicky úplně vycucaná. Ale faktem je že se potají na její účet bavili úplně všichni…

Přesně, energetický upír :P

atominnka
Generální žvanilka 21907 příspěvků 10.12.18 10:32
@Anonymní píše:

Setkala jsem se. Nepovedlo se, nakonec obě kolegyně odešly a já zůstala :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 13335 příspěvků 10.12.18 10:33
@Freesia píše:
Ano, to je velmi trefně napsané.
:mavam:
Russet
Extra třída :D 13335 příspěvků 10.12.18 10:34
@monique1112 píše: @Anonymní píše:
Jednou jsem se setkala s o generaci starsi kolegyni, ktera mi delala peklo v praci a to doslova. Pracovala jsem pro ni, ale nebyla ma nadrizena, ackoliv s mou nadrizenou mela dobry vztah,takze pomoci bych se nedovolala. Snazila jsem se co nejdrive odejit, jinak to neslo. Dodnes nevim proc se tak chovala. Asi jsem byla mladsi, zavidela, fakt nevim, ale byla to sikana.

Tak někdy je fakt lepší odejít.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 10.12.18 10:37

To popisuješ tak 1/3 lidí :-) Závidějí i chromýmu berle a polovina z nich je tak hloupá, že se s nimi nedá o ničem diskutovat, protože jsou si vždy jistí svojí pravdou. Blbý je, když se jich řízením náhody v jednom pracovním kolektivu sejde nadprůměrné množství. Co se mě týká, tak já bych asi schválně začala všem říkat, jak se mám skvěle a že manžel prodal za sto miliónů firmu a že už chodím do práce jen abych se nenudila a nechala bych se jednou do práce odvézt nějakým luxusním autem… Jen ať se užerou, kačeny :-)

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 10.12.18 10:42
@Russet píše: Kdysi jsem měla takovou lenivou kolegyni, co si ráda čoudla v práci a chtěla mít dost času a málo práce. Já makala za dvě, byla jsem mladá a blbá. Díky tomu jsem se hodně naučila a pak jsem měla i lepší „kredit“. Sice jsem dostávala extrabuřty, ale byla jsem prostě zběhlá ve všem a poradila jsem si se vším.

Blbá ne, on většinou vedoucí (pokud to není úplný idiot) tohle vidí a jen čeká, kdy se ten „blbý“ přihlásí o nějakou fajnovější práci, hlavně nějakou vedoucí pozici (on by ten vedoucí chtěl taky postoupit výš, tak si za sebe musí průběžně hledat spolehlivou náhradu). Takže za mě je to dobrá strategie jak dělat kariéru.

Karolínka86
Stálice 94 příspěvků 10.12.18 10:48
@Jar Jar píše:
Blbá ne, on většinou vedoucí (pokud to není úplný idiot) tohle vidí a jen čeká, kdy se ten „blbý“ přihlásí o nějakou fajnovější práci, hlavně nějakou vedoucí pozici (on by ten vedoucí chtěl taky postoupit výš, tak si za sebe musí průběžně hledat spolehlivou náhradu). Takže za mě je to dobrá strategie jak dělat kariéru.
@Jar Jar píše:
To popisuješ tak 1/3 lidí :-) Závidějí i chromýmu berle a polovina z nich je tak hloupá, že se s nimi nedá o ničem diskutovat, protože jsou si vždy jistí svojí pravdou. Blbý je, když se jich řízením náhody v jednom pracovním kolektivu sejde nadprůměrné množství. Co se mě týká, tak já bych asi schválně začala všem říkat, jak se mám skvěle a že manžel prodal za sto miliónů firmu a že už chodím do práce jen abych se nenudila a nechala bych se jednou do práce odvézt nějakým luxusním autem… Jen ať se užerou, kačeny :-)

To je fakt. U nás je právě to nadprůměrné množství. Už se těším na nové pracoviště, tam snad taková koncentrace hlouposti nebude.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >