Odkrkávání a přebalování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28
6.12.21 06:37

Odkrkávání a přebalování

Ahoj, odkrkává si vaše mimčo po každém krmení?
Moje minčo jen málokdy… :nevim:
Máte nějaké „vychytávky“, které by mu mohly pomoct? :lol:
A jak to máte s přebalováním v noci?
Děkuji za odpovědi :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
236
6.12.21 06:47

Moje si někdy říhla až po hodině, někdy vůbec… Tak v třetině případů jí to šlo pěkně. Měla jsem ji nejradši na sobě přes rameno. V noci většinou nečůrala ani nekakala. Párkrát jí probudila mokrá plinka a parkrát jsem počkala až zabere a pak vyměnila plínu a nevzbudila se. Jako úplný miminko ji bolelo ráno bříško, tak jsem si ji ještě hodila na sebe a spala dál. Ale mám sedmispáče..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
6.12.21 07:46

Nekdy si krkne a někdy ne. Dávám ho přes rameno. Prebaluji před krmením, ale stává se, že ho občas mokrá plinka probudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1337
6.12.21 07:54

Neříhá pokaždé, spíš méně často. Ale bude to asi tím, že je dobře přisáté a nepolyká vzduch. Jinak pak krká, když je na bříšku.
V noci přebaluju většinou ob kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
6.12.21 07:55

Říhání- ne, pokaždé to ani nejde. V noci ho nezvedám vůbec, aby se neprobudil.

Přebalování v noci se odvíjí podle potřeby miminka. Dokud v noci i kakal, přebalovala jsem často. To se zhruba po šestinedělí ustálí, pak už se tak často nemusí. Když jsme měli krásné období, kdy se budil 1-3 krát za noc, stačilo přebalit až ráno. Jednorázová plenka to vydrží. Teď se mi budí po 1-2 hodinách a tím že hodně vypije, pochopitelně o to víc čůrá. Mám vyzkoušené, že musím přebalit jednou okolo 3. hodiny, pak neproteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4189
6.12.21 08:05

Já mám brkalku, ta brká i když ji spící přendávám do postýlky :mrgreen: když nebrká, asi to nepotřebuje. V noci jsem přebalovala jen v porodnici, doma nebylo až na výjimky potřeba. Ale to je individuální, starší jsem přebalovala před každým nočním kojení celý šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
6.12.21 08:31

Neodkrkávám a po šestinedělí jsem v noci nepřebalovala ani jedno z dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.12.21 08:43

Ani jedno z našich 3 dětí jsem odříhnout nedávala, prostě jim to nešlo a akorát jsem si je tím probudila. Poctivé jsem
každého kojení prebalovala jen u první, u dalších jen když už byla plina plná nebo byli pokadění. Na opruzeniny nikdy netrpěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
6.12.21 09:12

Prvni dceru jsem nemohla davat odrihnout. Jakakoliv manipulace ji zpusobovala silene zvraceni. Navic se manipulaci budila. Pri kazdem kojeni se pokadila, ale musela jsem ji prebalovat vzdycky az pred dalsim kojenim :( Nastesti netrpela na opruzeniny. Prebalovala jsem cca 6× za noc.

Vsechny mladsi dcerky byly mnohem mene blinkaci, ale nerihaly a pokusem o odrihnuti se budily. Take kadily v noci, takze jsem je prebalovala. Jen nejmladsi prestala kadit v noci uz asi ve 4 nebo 5 mesicich, takze uz ji prebaluji jen rano. Mokra plinka ji nevadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
6.12.21 09:39

Moje dítě si krklo tak 3×, jinak ne, nebyla krkací. Za to kadila. v noci a přebalovala jsem do 3. měsíce. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4668
6.12.21 11:21

@Janca096 syn nekrkal skoro nikdy a to jsem tě začátku dělala psí kusy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
6.12.21 11:32

@kavenka Moje se taky právě vůbec nemá k tomu 😁 asi pije krásně a nepolyká vzduch :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
6.12.21 11:32

Nám pomáhalo odkrkavat v sede inspirace z tohohle videa na 2minutach 40🤣

Načítám video...
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...