Uškodí pleti, když se neodlíčím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 08:52
Odličit se ?

Ahoj všem, za par dni máme jet s přítelem na dovču a jedeme busem a pojedeme docela dlouho, vim ze je to blba otazka, ale myslíte, ze bude hodně pleti vadit když se ráno nalíčím a vecer v buse neodlicim a budu s tím do druhého dne? Mam problematickou plet, momentálně pupinek zadnej, ale fleky po nich, a proste já bez pudru nikam nevyjdu, takže si dam trochu pudru na sjednocení pleti a vic se nemaluju, myslíte, ze to hodne uškodí pleti? :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anna85
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 09.05.19 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj všem, za par dni máme jet s přítelem na dovču a jedeme busem a pojedeme docela dlouho, vim ze je to blba otazka, ale myslíte, ze bude hodně pleti vadit když se ráno nalíčím a vecer v buse neodlicim a budu s tím do druhého dne? Mam problematickou plet, momentálně pupinek zadnej, ale fleky po nich, a proste já bez pudru nikam nevyjdu, takže si dam trochu pudru na sjednocení pleti a vic se nemaluju, myslíte, ze to hodne uškodí pleti? :?

Pro jednou urcite neuskodi :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 08:55

@Anna85 teď jsi mě trochu uklidnila, nikdy jsem nesla spat neodlicena, vždy poctivě odlicila, namazala krem a sla spat, ale teď to jednou snad ta plet přežije teda :D

Khalesi
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 09.05.19 08:56

A za me jako vystudovanou kosmeticku- ano, uskodi.
Neni problem si do kabelky koupit odlicovaci ubrousky-vypadaji jako vlhcene a s nima to krasne zvladnes v autobuse i za jizdy. Kazda drogerie je ma. Vyber podle typu pleti a mas klid.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 09.05.19 08:56

Jednou to fakt nic neudělá. Mě se kolikrát stalo že sem usla nalicena :D akorát otázka jak budeš vypadat, když usnes :mrgreen:

PHV
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 09.05.19 08:57

Já kolikrát jako ostuda usnula nalíčená na gauči a už jsem byla líná se jít odličovat a jen jsem se přesunula do postele a na pleť to jednorázově vliv nemělo :lol:

elen-ka
Extra třída :D 13673 příspěvků 12 inzerátů 09.05.19 08:59
@Anonymní píše:
Ahoj všem, za par dni máme jet s přítelem na dovču a jedeme busem a pojedeme docela dlouho, vim ze je to blba otazka, ale myslíte, ze bude hodně pleti vadit když se ráno nalíčím a vecer v buse neodlicim a budu s tím do druhého dne? Mam problematickou plet, momentálně pupinek zadnej, ale fleky po nich, a proste já bez pudru nikam nevyjdu, takže si dam trochu pudru na sjednocení pleti a vic se nemaluju, myslíte, ze to hodne uškodí pleti? :?

No já si myslím, že to jednenkrát pleť zvládne. Já jsem v tomto lempl, ne pokaždé se odličuji. :oops:

Anna85
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 09.05.19 08:59
@Anonymní píše:
@Anna85 teď jsi mě trochu uklidnila, nikdy jsem nesla spat neodlicena, vždy poctivě odlicila, namazala krem a sla spat, ale teď to jednou snad ta plet přežije teda :D

Prosim te, znam takovou co se neodlicuje z lenosti prubezne nekolik let :). Plet ma normalni. Bud ji bylo dano do vinku nebo se ta jeji pece jednou projevi :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 09:00

@elen-ka @Anna85 @PHV a má tu některá z vás problematickou plet? :D asi jiný dopad to bude mít na plet normlani a jinak problematickou

elen-ka
Extra třída :D 13673 příspěvků 12 inzerátů 09.05.19 09:03
@Khalesi píše:
A za me jako vystudovanou kosmeticku- ano, uskodi.
Neni problem si do kabelky koupit odlicovaci ubrousky-vypadaji jako vlhcene a s nima to krasne zvladnes v autobuse i za jizdy. Kazda drogerie je ma. Vyber podle typu pleti a mas klid.

Jinak souhlasím. Také si na dovolenou kupuji tyto odličovací ubrousky. Zvlášť pokud by to pro tebe měl být velký psychický diskomfort, tak bych to udělala takto.

Wani
Závislačka 3442 příspěvků 09.05.19 09:03
@Anonymní píše:
@elen-ka @Anna85 @PHV a má tu některá z vás problematickou plet? :D asi jiný dopad to bude mít na plet normlani a jinak problematickou

No já bych se odlíčila a ráno znovu nalíčila, protože až se probudíš, tak to pěkně vypadat nebude, make-up bude rozmazaný. :nevim:

elen-ka
Extra třída :D 13673 příspěvků 12 inzerátů 09.05.19 09:03
@Anonymní píše:

mám velmi citlivou s tendencí k problematické a každá velká blbost i dietní se mi hned projeví.

Příspěvek upraven 09.05.19 v 09:04

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 09.05.19 09:04

Sice nevím, jestli uškodí, nebo ne, ale přijde mi, že to odlíčení je tak jednoduchá a rychlá záležitost, že to tu déle budeme probírat, než bys strávila tím, se odlíčit. :nevim: Tubička krému, dva, tři odličovací tamponky v příručním zavazadle, to zvládneš za 5 minut i za jízdy v autobuse. Jinak, já bych to vyřešila tak, že bych se ten den nelíčila vůbec.

hanullllka
Kecalka 246 příspěvků 09.05.19 09:04

Hele já si vždycky řeknu, že jednou to přežije a hned ráno mám beďar uprostřed čela a to už dávno nejsem v pubertě :D tohle je prostě hrozně individuální. Souhlasím s @Khalesi, ubrousky v kabelce jsou super. Ráno bych si tam mázla tónovací krém s trochu pudru, abych měla dobrý pocit, ale přes noc bych nechala pleť dýchat :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 09:05

@Wani make-up nenosim, davam si jen pudr na sjednocení pleti :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama