Reklama

Odložená menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymkate1
Nováček 3 příspěvky 11.12.17 20:00
Odložená menstruace

Ahoj,
Je mi 13 let a mám menstruaci už přes rok. Od listopadu jsem začala mít ms pravidelně po 2 týdnech (každou sobotu) ale tuto sobotu jsem si dala citron a bojím se že až dostanu ms budu ji mít hodně silnou :( plánuji alespoň vymačkávat citron do 25/12 abych měla Vánoce klidné… Popřípadě jak se dá urychlit menstruace?? Nějaký babský rady?? :?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 11.12.17 20:04

@anonymkate1 Ve tvem veku bych nic neurychlovala a nezpomalovala. Je potreba, aby se cyklus rozvinul a upravil, tak jak ma. A uz vubec ne babskyma radama.

lachtanice86
Kelišová 6017 příspěvků 11.12.17 20:35

Nechala bych to být a by se cyklus zbytečně nerozhazel.

lisma
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 11.12.17 20:39

@anonymkate1: To, že dlhšie nekrvácaš neznamená, že ms bude silnejšia :) môže byť úplne rovnaká. Nesnaž sa cyklus regulovať, on ten citrón je skôr babská rada, možno predĺži cyklus o deň, ale určite nie o 2 týždne.

hapolda
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 11.12.17 22:14

Citronem muzes posunout menzes max o par dnu a silnejsi ji mit pravdepodobne nebudes. Nikdy se me nestalo ;) chapu ze mit menzes na svatky je votrava, taky jsem to kdysi resila :P spis me prijde divne ze ji mas co 14 dnu :think:

anonymkate1
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 16:36

@hapolda mě taky bylo divné že jsem to měla po 14 dnech :?

hapolda
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 12.12.17 21:04

@anonymkate1 ono v tomhle veku to neni az tak neobvykle ale kdyby to pretrvavalo tak bys asi mela zajit na gyndu 8)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >