Odložená menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymkate1
Nováček 3 příspěvky 11.12.17 20:00
Odložená menstruace

Ahoj,
Je mi 13 let a mám menstruaci už přes rok. Od listopadu jsem začala mít ms pravidelně po 2 týdnech (každou sobotu) ale tuto sobotu jsem si dala citron a bojím se že až dostanu ms budu ji mít hodně silnou :( plánuji alespoň vymačkávat citron do 25/12 abych měla Vánoce klidné… Popřípadě jak se dá urychlit menstruace?? Nějaký babský rady?? :?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4942 příspěvků 11.12.17 20:04

@anonymkate1 Ve tvem veku bych nic neurychlovala a nezpomalovala. Je potreba, aby se cyklus rozvinul a upravil, tak jak ma. A uz vubec ne babskyma radama.

lachtanice86
Kelišová 5504 příspěvků 11.12.17 20:35

Nechala bych to být a by se cyklus zbytečně nerozhazel.

Uživatel je onlinelisma
Závislačka 3256 příspěvků 1 inzerát 11.12.17 20:39

@anonymkate1: To, že dlhšie nekrvácaš neznamená, že ms bude silnejšia :) môže byť úplne rovnaká. Nesnaž sa cyklus regulovať, on ten citrón je skôr babská rada, možno predĺži cyklus o deň, ale určite nie o 2 týždne.

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 11.12.17 22:14

Citronem muzes posunout menzes max o par dnu a silnejsi ji mit pravdepodobne nebudes. Nikdy se me nestalo ;) chapu ze mit menzes na svatky je votrava, taky jsem to kdysi resila :P spis me prijde divne ze ji mas co 14 dnu :think:

anonymkate1
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 16:36

@hapolda mě taky bylo divné že jsem to měla po 14 dnech :?

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 12.12.17 21:04

@anonymkate1 ono v tomhle veku to neni az tak neobvykle ale kdyby to pretrvavalo tak bys asi mela zajit na gyndu 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama