Odložená menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymkate1
Nováček 3 příspěvky 11.12.17 20:00
Odložená menstruace

Ahoj,
Je mi 13 let a mám menstruaci už přes rok. Od listopadu jsem začala mít ms pravidelně po 2 týdnech (každou sobotu) ale tuto sobotu jsem si dala citron a bojím se že až dostanu ms budu ji mít hodně silnou :( plánuji alespoň vymačkávat citron do 25/12 abych měla Vánoce klidné… Popřípadě jak se dá urychlit menstruace?? Nějaký babský rady?? :?

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6572 příspěvků 11.12.17 20:04

@anonymkate1 Ve tvem veku bych nic neurychlovala a nezpomalovala. Je potreba, aby se cyklus rozvinul a upravil, tak jak ma. A uz vubec ne babskyma radama.

lachtanice86
Kelišová 6618 příspěvků 11.12.17 20:35

Nechala bych to být a by se cyklus zbytečně nerozhazel.

lisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 11.12.17 20:39

@anonymkate1: To, že dlhšie nekrvácaš neznamená, že ms bude silnejšia :) môže byť úplne rovnaká. Nesnaž sa cyklus regulovať, on ten citrón je skôr babská rada, možno predĺži cyklus o deň, ale určite nie o 2 týždne.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 11.12.17 22:14

Citronem muzes posunout menzes max o par dnu a silnejsi ji mit pravdepodobne nebudes. Nikdy se me nestalo ;) chapu ze mit menzes na svatky je votrava, taky jsem to kdysi resila :P spis me prijde divne ze ji mas co 14 dnu :think:

anonymkate1
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 16:36

@hapolda mě taky bylo divné že jsem to měla po 14 dnech :?

hapolda
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 12.12.17 21:04

@anonymkate1 ono v tomhle veku to neni az tak neobvykle ale kdyby to pretrvavalo tak bys asi mela zajit na gyndu 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >