Reklama

odmita flasku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

faraod
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 28.09.08 00:39
odmita flasku

ahoj muze mi tu nekdo poradit jak mam naucit malou pit z flasky odmita ji budou ji 4 mesice dekuji

Reklama

Reakce:

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 28.09.08 08:18

Ahoj,

a proč ji chceš naučit pít z flašky? Ty už nekojíš? Mě Šíma taky flašku odmítal (zkoušela jsem mu do ní odstříkat mléko a dát sirup na kašel). Ale já plně kojila, takže žádné tekutiny nebylo nutné dávat. V cca 7M jsem mu koupila v DM učící hrníček a zkusila dát vodičku a hned od začátku přišel na to, jak pít z hrníčku. Takže flaška se u nás nikdy nekonala.

Petra

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 28.09.08 08:30

Taky jsme šli z prsa na hrneček s pítkem - v 7 měsících ten od Aventu. Jestli opravdu nechce, zkus dát do ní trochu MM, nebo to zkus později. Ale pokud je to jen kvůli občasné trošce čaje nebo vody, tak bych to nelámala přes koleno.

Milli

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.09.08 10:05

Malá mi taky nevezme flašku ani za nic. Některé děti prostě jsou takové.

faraod
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 28.09.08 11:23

mlika mam hodne tak jsem chtela odstrikavat a kdyz nekam jdem, treba do mesta vzit to sebou, je hodne plactivy dite, a ikdyz ji budou 4 mesice chce casto jist. A ne vsude muzu hned kojit! Navic bych si nekdy aspon na hodinu odpocinula a sla ven se projet na koni a pritel by ji rad pohlidal, kdyby pila z flasky bylo by to vyreseny :cry: Vzala si z ni asi trikrat pila hezky, ale pak uz nechtela zvyka to a nesaje, zacne se vztekat a je po piti. Dudlik by chtela, ale neumi ho cucat, musi se ji drzet u pusinky protoze ji pri zvykani vypadava, ale to me tak netrapi jak ta flaska, asi to budem muset nejak vydrzet bez ni, ale je to skoda :cry:

faraod
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 28.09.08 11:27
odmita flasku

mlika mam hodne tak jsem chtela odstrikavat a kdyz nekam jdem, treba do mesta vzit to sebou, je hodne plactivy dite, a ikdyz ji budou 4 mesice chce casto jist. A ne vsude muzu hned kojit! Navic bych si nekdy aspon na hodinu odpocinula a sla ven se projet na koni a pritel by ji rad pohlidal, kdyby pila z flasky bylo by to vyreseny :cry: Vzala si z ni asi trikrat pila hezky, ale pak uz nechtela zvyka to a nesaje, zacne se vztekat a je po piti. Dudlik by chtela, ale neumi ho cucat, musi se ji drzet u pusinky protoze ji pri zvykani vypadava, ale to me tak netrapi jak ta flaska, asi to budem muset nejak vydrzet bez ni, ale je to skoda :cry:

SimiM
Ukecaná baba ;) 2345 příspěvků 29.09.08 20:03

Mám stejný problém - mám plně kojená dvojčátka, Ondra pije z flašky v pohodě, Silvinka ji ale nechce ani za nic! Radši je o hladu a počká si na mě (když výjimečně někam jdu), než aby vzala lahev! Přitom byla do dvou měsíců dokrmovaná (přes stříkačku) - ale co jí začalo jít kojení, nechce nic jiného, ani tu stříkačku už nevezme, fakt! 8O Přesně tak, mám odsáto a ráda bych občas někam zašla - když chci někam večer, můžu až v osm, neb malá je zvyklá jíst naposledy v půl osmé…

Co jsem slyšela, chce to zkoušet různé typy lahví a dudlíků, nicméně já to budu řešit tak, že jí budu lahev nabízet průběžně a doufat, že ji jednou přijme :wink: Mám výhodu v tom, že když to odmítne, můžu mlíčko vždycky dát Ondrovi :wink: S kojením jsem to nevzdala dva měsíce (až pak pochopila, jak ode mě jíst…), tak s lahví taky ne! :D :wink: Ode dneška mám další motivaci - objevili jsme jí první zub a představa, že se pořádně zakousne… 8O :? :lol:

faraod
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 29.09.08 21:46

ja to taky nevzdavam zkusila jsem jinej dudlik mekci zda se ze ji tolik nevadi, ale sat stejne nechce, tak ji mlicko odstrikavam do pusinky, no je to na dlouho, ale doufam, ze se to jednou povede!! Jen me je pak lito toho pracne odstrikanyho mlika :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >