Odmítá flašku - jak na to

14.4.17 11:51

odmítá flašku-jak na to

Ahoj, mám 4,5měsicniho syna, plně kojeného přes kloboučky..Potrebujeme přejít na UM.Uz 14dni zkoušíme ale stále odmítá. Zacli jsme lahví od MAM a Sunarem- nadavoval, stejna lahev a Nutrilon-nadavuje mu, dle recenzi jsem koupila Avent Natural-nadavuje, vystrkuje jazykem, tak něco s menší savičkou, nakonec mame flasku Lovi z ktere mu nenadavuje ale stejne nepije. Odstrikala jsem i svoje mléko a podala mu to tou lahvickou a nic. Takze mlekem to asi nebude? Nastupuji do prace a odstrikavat nechci, protoze nebude moc moznost. U prvniho syna to bylo bez problemu. Dostal lahev a Sunar a chytnul se napoprve. Myslela jsem ze druhy bude to same :zed: mame na to tři tydny. nevim jak ho to naučit :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5414
14.4.17 12:18

Co zkusit lahvicku Calma Medela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
14.4.17 12:31

@Jogrr obávám se, že z té ho natáhne úplně. má strašně dlouhý ten sosák :-/ ale za zkoušku člověk nic nedá (tedy 500 za flašku, no :-D počastovala bych naší asi 5× užitou)

@kuli-kuli držím moc palce, unsá asi deset lahví, x saviček a všechny mlíka na trhu. chytl se na tu MAM právě a to tak, že jsm v noci mu dala nakojit, jak byl rozespalý tak vytáhla prs a jak se chtěl chytit, tak rychle vsunula lahev jen zlehka. po pár dnech zkoušení (předím tedy 4 měsíce zkoušení přes den :-D )se chytl. pak se chytl už i přes den. no a ted nevím, jak ho flašce odnaučím :-D prý má mlíčko moc rád - z čehokoli, ale flašku před spaním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 12:50

@PavlaHr je fakt ze kdyz je u kojení v limbu a vrazim mu flasku tak aspon dvakrat potáhne..nevim jestli mu vadi ze ta savicka je tvrdsi nez kloboucek nebo jestli mam koupit třeba ještě jine mleko? V noci budeme tedy zkouset taky :think: prijde mi ze vidi tu flašku a je konec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2337
14.4.17 13:07

Měli jsme to stejné i ve stejném věku, jen já kojila bez kloboucku. Nakonec nám pomohla az latexova savicka. Je měkčí a to bylo jediné co mi malý vzal do pusy a konečně začal pit. Zkuste to, jen je nemají všude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 13:12

@Dia1812 Děkuji zkusim se po nějaké podivat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
14.4.17 13:46

Mela jsem stejny problem s dcerou, plne kojena a prsa se nechtela vzdat..doma jsem mela celou novou sadu avent, vc. odsavacky a nic, zkousela jsem vsechny mozne lahve (Mam, medelu, nuk, sauvinex..)nakonec vzala do pusy tu nejlevnejsi variantu z pepca, kterou jsem mela v planu vyuzit jen na caj..zn. Babyono, doted mi jinou nevezme..tak vyzkousej, jsou opravdu levne, takze te cena nebude mrzet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
14.4.17 17:06

@kuli-kuli může být, nám etdy latexové, silikonové nic nepomohlo. měli jsme avent, medelu calm i normální savičku, NUK, rossman, babylove na mlíko, vzal si pak až tu mMAM na mlíko. na vodu naopka tež ne, to jsme další dva měsíce hledali, až vzal brčkovou babylove a nebo hrnečky, které rovnou tekly (ale to proto, e ten náš m :kytka: oc neuměl tahat). mi právě i ten mam přišel takový nejměkčí. tak držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama