Odmítá jakoukoliv lahev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markéta80
Hvězda diskuse 40442 příspěvků 29.11.10 13:22
odmítá jakoukoliv lahev

Dobrý den, syn je od narození na UM a od cca 4m bojujeme s pitim. budemu 10m a bojujeme každý den sUM. Napřed sjem si myslela že mu prostě mlíko enchutná ale když mu to dam na lžičku tak to sní, už jsme vystřídala plno lahví a jak vidi lahev tak ěvtšinou zavře pusu a nechce, max večer trošku z ní pije. Tak ěm zajímá jak do ěnj dostat alespon nějaké mléko, protože se lžičkou je to strašně zdlohavé a z kelímku mu to všude teče. ostatní jídlo jí hezky ale ani čaj nechce tak nevím jak mu pomoct. měl obyčejnou lahev co amjí v porodnicích, pak máme od MAM, od FP a ted novou od tomme tippee. Má kratší uzdičku pod jazykem tak jestli to s tim může souviset?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 29.11.10 13:30

U nás vede kelímek s brčkem z DM, ale ten má ventilek, který nejde vymýt :think:
Ale Canpol vyrábí obdobný kelímek, taky s brkem a to brčko ventilek nemá,takže jde pocelé délce vyčistit.
Zkus nabídnout úplně obyč brčko, já jsem ten konec, co patří do pusy, namočila v tekutině,kterou měl pít a hned pochopil, co se po něm chce.

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.10 13:35

jj souhas, brčko vede i u nás, láhev jsem koupila v DM od Can.Babies za cca 70Kč a malej pije jak o život :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zavjej
Kecalka 314 příspěvků 29.11.10 13:36

Měli jsme podobný problém, ale ukázalo se že to není lahví, ale mlékem, máme sunar, tak jí dám o odměrku méně a vymlaskne mléka spoustu. Jinak máme lahev Lovi od Canpol, moc jí nejela láhev NUK, ta savička je na ní asi moc anatomická :)

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 29.11.10 13:58

zkus zjistit jestli v savičce není moc dírek a neteče to pro něj moc rychle nebo naopak pomalu (to se musí vyzkoušet )A taky je třeba zkoušet druhy dudlíků někdo má rád kaučukové někdo silikonové.
U nás byl problém právě v těch dírkách .

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 29.11.10 14:23

Ja bych zkusila flasku s brckem.
Proc mu skoro v 10mesicich davat lahvicku s dudlikem.

Markéta80
Hvězda diskuse 40442 příspěvků 29.11.10 15:12

Mlíko mu jinak chutná jakékoliv a právě saviček jsme měli plno a on max pije chvilinku a už nechce. A brčko zatim neví i když ta lahev s brčkem pomohla i u prvního tak jí zkusim koupit a uvidíme :-) . Pije to i s kelímku ale to toho má víc na sobě než v puse ale otvírá pusu takže chut mléka mu nevadí. ve čtvrtek jdeme do poradny tak se jí zeptam jak na něj :-)

PetrušeKl
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 08.10.15 07:35
@Markéta80 píše:
Mlíko mu jinak chutná jakékoliv a právě saviček jsme měli plno a on max pije chvilinku a už nechce. A brčko zatim neví i když ta lahev s brčkem pomohla i u prvního tak jí zkusim koupit a uvidíme :-) . Pije to i s kelímku ale to toho má víc na sobě než v puse ale otvírá pusu takže chut mléka mu nevadí. ve čtvrtek jdeme do poradny tak se jí zeptam jak na něj :-)

Oživuji diskuzi, mám momentálně stejný problém, dcera nepije vůbec z ničeho. Teď se snažím o odstavení a přesně, jak jsi psala, chuť mléka jí nevadí, otvírá na lžičku krásně, ale teče jí to po bradě, je celá zblemcaná a stojí to za prd. Chtěla jsem se zeptat, jak to u vás tenkrát dopadlo? Brčko jsem teda ještě nezkoušela, nějak si nedělám iluze, že když se nenapije ani z lahve ani z hrníčků, že by pochopila brčko :think: Zkoušela jsem už láhve Nuk, Avent, Tommee Tippee, Lovi, MaM, hrníčky Nuk, MaM a už mi dochází inspirace. A vlastně i peníze :mrgreen: Tohle zkoušení je vcelku finančně náročné! Moc díky za případnou odpověď :-)

Syringa
Nováček 08.10.15 08:07

@PetrušeKl
Ahoj, řešila jsem to samé, nebudu to tady znovu vypisovat, můžeš si to přečíst zde https://www.emimino.cz/…ahve-204944/ .

Ale ve zkratce: pokud jsem kojila, tak nepomohlo nic, jak jsem nekompromisně ukončila kojení, tak najednou pije i něco jiného než MM ;). Dítě dobrovolně žízní hlady neumře, když nedostane prso, začne pít i něco jiného. To je má čerstvá zkušenost.

12tuna
Závislačka 2852 příspěvků 08.10.15 08:40

@Petruše dobrý den. U nas zabrala az savicka z latexu ( ta klasická žlutá, ne silikon) a bananovy sunar. Ve chvili, kdy jsem viděla, ze vypila víc jak 20 tak prso nedostala a pila jak odjakživa. Ted po měsíci uz nemusí byt ani ochuzené mliko. Proste vidi flašku a utíká mnam mnam.

Markéta80
Hvězda diskuse 40442 příspěvků 08.10.15 09:34

@PetrušeKl no on pak mlíko už bechtěl vůbec takže byl od 11m bez sunaru úplně teda já mu ho míchala do pudinku a do kaší. Dcera naopak od narození do 2,5 let si vystačila s lahvičkama avent :palec: první syn naopak avent nechtěl a měl ty jako dkysi za nás skleněné s kaučukovou savičkou :mrgreen:

PetrušeKl
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 08.10.15 12:43

@Syringa Díky moc za odkaz a za zkušenost, taky se na to trochu spoléhám, že jakmile to utnu definitivně, tak ona dobrovolně nebude trpět a vezme to… Tak doufám, že se nemýlím :mrgreen: Laktační poradkyně mě taky uklidňuje, ale moje děti mají vždy něco extra, mi přijde, tak aby mi to mladá ještě neukázala :)

PetrušeKl
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 08.10.15 12:46

@12tuna Já už jí to prso pak taky nedávám, ale nahradila jsem tím jen raní kojení, večerní ještě dávám, protože zase chci, aby se napila na noc. Ale je fakt, že za dva týdny to utnu definitivně a snad to klapne. Díky za tip s tím kaučukem, koupím :-)

PetrušeKl
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 08.10.15 12:51

@Markéta80 Taky se toho bojím, že už nevezme nic, to byl syn. Ale jemu to mléko vysloveně nechutnalo, to ona ho má ráda, jen nechce tu flašku :cert: Divné je, že ona má klasický avent dudlík, silikonový, a ten teda miluje, tak nechápu ten její odpor k lahvi nebo hrníčkům…

Markéta80
Hvězda diskuse 40442 příspěvků 08.10.15 15:38

@PetrušeKl a avent lahev nechce? A z hrnečku to nedá vid? nezbývá než zkoušet, všechny děti azčli poprvé pít s nuk hrnečku tak co zkusit ten, byl super, jde dokoupit pak i náhr hubičko, je to první hrneček ale avent neutáhli a z tohoto se jim pilo ok https://www.feedo.cz/…likon-150ml/?…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >