Odmítá kousat!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
30anet
Kecalka 302 příspěvků 06.11.14 11:50
odmita kousat!!!!

Maminky, neni dne abych nemela potize se svym 22mes.synem.snad mi nektera z vas poradi nebo mi napise sve zkusenosti. nikdy jsme nebyly moc velci jedlici a ani jsme nemeli nikdy problem s kousanim, a najednou ze dne na den mi zacal vse odmitat, ji jen sunar, presnidavku, jogurty a kasi jinak nic jineho neveme do pusy. nevite cim by to mohlo byt??chybi nam posledni petky stolicky ale kdyz se mu do pusy podivam tak se mi nezda ze by se tam neco chystalo. mozna ho boli dasne nevim ale i ty nejoblibenejsi jidla co ma tak rad tak nevemu vubec do pusy a odvraci oblicej.mate prosim maminky nektera s tim zkusenosti??moc dekuji za jakoukoliv reakci.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 06.11.14 12:15

@30anet : viděla bych to na ty pětky.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 06.11.14 12:18

Já bych to také viděla na ty pětky. Synovi jsou 2 roky a už má 2 venku. Když rostly, tak také nechtěl nic jíst, ale on normálně také moc nejí.

kjhui
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 06.11.14 12:52

@30anet
Ahoj, a nemá nově i jiné manýry? Spíš bych to tipla na začínající vzdor.. bo u nás při růstu prvních a druhých stoliček naopak hryzání všeho na co přišel. Nešahá si na nos nebo na ouška? Něco v krčku (angína?) že by spíš bolelo polykání netekuté stravy? Aft? Teplota? Nebo naopak nějaké netypické chování v poslední době? S koupáním či nočníkem? Se spaním? Ječení či odmítání ještě něčeho jiného? A zoubky čistíte? Není skrz to nějaká změna teď? Jiný kartáček/pasta?

sonata001
Kecalka 383 příspěvků 06.11.14 12:58

Co začínající viróza a bolest v krku?

30anet
Kecalka 302 příspěvků 06.11.14 13:01

@Adelka951 a kolik vazite ve dvou letech?

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 06.11.14 13:02
@30anet píše:
@Adelka951 a kolik vazite ve dvou letech?

Syn váží cca 12 kg, je i dost vysoký, cca 90 cm. Nevím z čeho roste a přibírá, asi ze vzduchu nebo z vody, té vypije dost.

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 06.11.14 13:07

Vau mame 23mesicu a mame to samy :(

30anet
Kecalka 302 příspěvků 06.11.14 13:09

@kjhui afty ani teplota. trosku pres noc minuly tyden v nem chrcelo jakoby byl zahleneny ale uz dobre.taky se nekdy chova jakoby mel vzdor.je takovy hodne plactivy a furt chce na ruky. takovy mamanek.ale co jsem si vsimla ze ma takovy trosku zapach z pusinky to by mozna mohlo mit neco spolecnyho s anginou ze? Jedine ho vzit k dr.at ho prohlidne ale je fakt ze uz se od kazdeho jidla uplne odvraci nechce nic krom te tekute.vse plive a nebo se mu nadavuje asi jak to polyka po kouskach. rozhodne na nem pozoruji i jine zmeny v chovani.neni samostatny. furt semnou u me a beze me ani ranu.

30anet
Kecalka 302 příspěvků 06.11.14 13:12

@marisa.en taky se to projevuje stejne jako u nas ze nechce nic jist?

kjhui
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 06.11.14 13:12

@30anet
hele a zkoušela jsi trik se zakázaným? Takové to že co dítě nesmí, to chce? Otevři si pytlík slaných chipsů nebo udělej hranolky a uvidíš, jestli u tebe bude dítě za minutu stepovat a brát ti to z ruky nebo ne.. se ukáže, jestli opravdu nemůže kousat nebo nechce..

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 06.11.14 13:16

Nechce kousat vse musim mixovat pecivo ji normalne ale postavim pred nej macaky obed a nechce to

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 06.11.14 13:23

Třeba ho něco bolí, není mu dobře nebo prostě jen nemá chuť. My dospěláci přece také nejíme pořád stejně. Někdy ti chutná víc, jindy míň. Někdy jíš víc to a to, jindy zase méně. Hlavně že něco jí. Kdyby byl nemocný, poznáš to. Můj starší kluk taky občas jedl třeba jen 2 x denně, nechala jsem ho být, jen jsem prostě byla víc ve střehu, aby mu něco nebylo. Je mu taky 22 měsíců, aktuálně měří 81 cm a váží 10,2 kg. Podotýkám, že jinak jí velice dobře a beztak je pořád mrňavej.

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 06.11.14 13:41

Malej muj je taky malej ma necelych 86cm ale mame kolem 16kg zase

30anet
Kecalka 302 příspěvků 06.11.14 15:05

@kjhui jinak problemy s nicim nemame, ai s cistenim ani s nocnikem vse jde porad stejne. misto toho abysme sli dopredu tak spis padame dozadu. zkousela jsem mu davat ty bile bramburky ktere ma tak rad ale nechtel je zkusim jeste cokoladu, a uvidim. podivam se mu do krku jestli to tam nema cervene, napada me angina ale nezda se byt nemocny chova se normalne.on ktery jen videl ze neco jim hned u me a ham ham a najednou takova zmena-nechapu to. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >